Austraalia 700 juhti veetis öö tänaval

Austraalias magasid 700 tippjuhti ühe öö tänaval, et pöörata tähelepanu sealsetele kodututele, keda on üle riigi rohkem kui 100 000.

Tippjuhid pidid unne suikuma keset Austraalia talve, kui vihma ladistas ning sooja oli napilt seitse kraadi.
“CEO sleep out” algatajad pidasid oluliseks kodutuks olemise kogemuse  edasiandmist, sest ainuüksi raha annetamine seda ei teadvusta - vaja on panna end kodutu rolli ja veeta öö tänaval, kus sind kaitseb heal juhul vaid magamiskott.

Austraalias võeti algatus soojalt vastu ning ligi 700 tippjuhti veetis ühe öö tänaval. Kodutute projektis osalejatel lubati kaasa võtta magamiskott, soojad riided ja padi. Magamisaluseks anti lahti laotatud pappkast ning söögiks oli supiköökidest tuttav menüü nagu supp, tee, kohv ja hommikuks puder koos õunaga. 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk, PR-blogi Vare & Jaakkola

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara