Toitumisspetsialist nõustab uues blogis

Suvised tervitused kõigile. Olen siin leheküljel uusim blogija, mistõttu otsustasin, et on asjakohane, kui esimeses sissekandes end tutvustan ning põhjendan, miks minu kirjutatut ning soovitusi tõsiselt võiks võtta.

Usun, et see on oluline just valdkonna tõttu, millest kirjutan - tervislik toitumine. Kindlasti on teil selles osas omad arvamused nagu meil kõigil, kuid muu seas selgitan, miks see nii on, et soovitused varieeruvad seinast seina, ka inimeste seas, kes end spetsialistideks nimetavad.

Olen seda valdkonda nüüdseks 10 aastat uurinud, kuid suurimad läbimurded on toimunud paari viimase aasta jooksul. Võin enesekindlusega väita, et suurem osa puzzlest on nüüdseks koos. Tegelen uurimise, avastamise ning leitu kontrollimisega keskmiselt 3-4 tundi päevas, mis tähendab, et igas kuus töötan läbi umbes 100 tundi ja aastas üle 1000 tunni materjali. See teeb kokku umbes 40-50 ööpäeva igas aastas.

Arvan, et mul on antud valdkonnaga tegeledes kõik nohiku omadused olemas, sest naudin teaduslikku materjali sukeldumist ning selle seltsis mitmete tundide veetmist. Ma ei usu ühtegi väidet, mis ei ole piisavalt tõendatud, tänu millele olengi enda suurima tugevuse selles valdkonnas välja arendanud - tõese informatsiooni prahi seast väljasõelumise.

Olen aastate jooksul kõike õpitut enda ning tuttavate peal katsetanud, mistõttu ei ole mu teadmised üksnes teoreetilised. Nüüdseks olen kindel, et korrektne toitumine ei ole abimees üksnes kehakaalu korrigeerimisel, vaid ka krooniliste haiguste ravimisel.

Annan endast parima, et mu postitused võimalikult põnevad ning informatiivsed tuleksid, sest tevislik toitumine on valdkond, mis meid kõiki puudutab.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Toitumisblogi - Toitumisspetsialist Robert Nool

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Küsitlus

Kas osaled võistlusel PARIM SEKRETÄR 2018?

 • Osalen ise
  0%
  0%
 • Soovitan kolleegi
  0%
  0%
 • Soovitan tuttavat sekretäri
  0%
  0%
 • Ei osale ega soovita, kuid jälgin võistlust veebis
  40%
  40%
 • Ei osale ega soovita
  50%
  50%
 • Muu
  10%
  10%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGEMENT BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

22. aprill 2018

Maxima otsib BÜROOJUHTI

Maxima Eesti OÜ

24. aprill 2018

Teabevara