Toitumisnõustaja soovitab: kuidas valida tervislik ja hea verivorst?

Nendest kolmest võitis Erik Orgu maitsemeele poolehoiu Karni lihatööstuse verivorstid suitsupeekoniga. See toode ei sisalda suhkurt, maitsetugevdajat ega ka teisi lisaaineid.
Nendest kolmest võitis Erik Orgu maitsemeele poolehoiu Karni lihatööstuse...

Toitumisnõustaja Erik Orgu võttis südameasjaks käia läbi poeriiulid,et selgitada välja, millist verivorsti on kõige tervislikum süüa.

Tunnistan ausalt, et viimati süvenesin teemasse mitu head aastat tagasi. Kõik poelettidel olevad tooted olid siis täis igasuguseid lisaaineid, suhkurt ja maitsetugevdajat. Nüüdseks on õnneks pilt hoopis teistsugune, erinevaid tooteid on küllaga ja maitsetugevdajavabasid lausa mitmelt tootjalt.

Pildil vasakult: 1 Karni, 2 Oskar, 3 Linnamäe.
Pildil vasakult: 1 Karni, 2 Oskar, 3 Linnamäe.

Pildil vasakult: 1 Karni, 2 Oskar, 3 Linnamäe

Valisin välja kolm toodet, mis olid kõige “puhtamad” ja tundusid mulle maitsvad.

Linnamäe verivorst sisaldab karulauku, aga kahjuks seda maitset ei tundnud. KUI oleks tundnud, siis oleks ilmslet see toode olnud võitja.

Oskari toote valisin, kuna see on ka maitsetugevdaja vaba. Aga maitse ei võlunud mind siiski ära ja jäi lahjemaks kui konkurentidel.

Nendest kolmest võitis minu maitsemeele poolehoiu Karni lihatööstuse verivorstid suitsupeekoniga. See toode ei sisalda suhkurt, maitsetugevdajat ega ka teisi lisaaineid, mida pigem oma toitudes väldiksin. Vorst on väga maitsev, maitsebukett tegelikult isegi üllatas mind ja kolmest tervislikust verivorstist on kindel võitja just see.

Tuletaksin meelde, et tegu on siiski valmistoodetega ning päristoit võiks jõuluajal ikkagi esikohal olla. Söö mõõdukalt ja senikaua, kuni tunned ennast hästi.

Mina olen oma lemmiku leidnud ja külla lähen oma verivorst kaasas!

Loe lisaks www.erikorgu.ee.

Osale arutelus

  • Erik Orgu, toitumisnõustaja

    Erik Orgu, toitumisnõustaja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara