(Sisuturundus) CM: Rahva Raamatu ärikliendiosakond aitab kingitustega

Kolleegi sünnipäev, kohtumine äripartneriga, jõulupakid ettevõtte töötajate lastele - kuidas leida  parim kink, mis sobiks erinevas olukorras ning erinevas vanuses  ja staatuses inimesele?

Olukord muutub lihtsamaks küsides abi Rahva Raamatu ärikliendiosakonnast, kus kogenud inimesed aitavad kiiresti ja asjatundlikult leida sobiva kingituse. Rahva Raamat pakub Eesti parimat raamatuvalikut nii eesti, inglise kui vene keeles. Kinkeraamatuteks sobivate raamatute valik on väga lai, alustades elulooraamatutest, foto- või kunstialbumitest kuni sptesiifilisemate välismaiste sisekujunduse, looduse, reisiteemaliste või kokandusraamatuteni. Oma välispartnerite kaudu saame firmadele tellida ka selliseid raamatuid, mida tavamüügis ei ole. 

Lisaks raamatutele on headeks kingiideedeks ka lauamängud, muusikaplaadid  või filmid.
Väga lai sortiment on erineva kujunduse, sisu ja temaatikaga kalendreid ning märkmikke. Ärikingitustena on populaarseimad legendaarsed Moleskine ja Paperblanksi märkmikud. Nendele on võimalik kaanele trükkida näiteks firma logo või sõnum ja lisada pühendusega vaheleht, saades seeläbi meeldejääva ja huvitava ärikingituse.

Kui raamatuvalikus orienteerumine siiski keeruliseks osutub, on heaks alternatiiviks Rahva Raamatu kinkekaardid, mida saab soovi korral teha ka tellija firma sümboolikaga. Kinkekaart jätab kingisaajale võimaluse valida just talle sobiva raamatu või muu meeldiva toote.

Saates meile e-kirja oma soovide lühikirjeldusega, et kellele, kui paljudele, mis ajaks, mis puhul kingitust vajatakse, lisades märgusõnad ootustest ning vajadusel ka hinnapiiri, saame teha pakkumise omapoolsete soovitustega.
Suurtele firmadele ja organisatsioonidele oleme laste jõulupakkide valiku protsessi lihtsustanud nii, et klient annab laste vanused ja arvu ning meie teeme kinkepakkide soovitused ja pakkumised just vanusegruppidest ning eelarvest lähtuvalt. 
Rahva Raamatu ärikliendil on alati eelised - püsisoodustused ostumahtudest lähtuvalt, ostude tasuta kohaletoimetamine kulleriga, kaks korda kuus saabub info uudiskirjanduse ja sooduspakkumiste kohta jne.

Meie tootevalikuga on võimalik tutvuda lisaks e-poele ka Rahva Raamatu esindustes, mis asuvad üle Eesti.
Kõik, kes loovad oma firmale ärkliendi konto oktoobris, osalevad viie 3O-eurose kinkekaardi loosimises.

Ootame teie päringuid ja soove!

 

 

Maire Pello
Äriklientide müügijuht
Tel +372 6180028
GSM +372 51 72 702
maire.pello@rahvaraamat.ee


Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Küsitlus

Kas osaled võistlusel PARIM SEKRETÄR 2018?

 • Osalen ise
  0%
  0%
 • Soovitan kolleegi
  0%
  0%
 • Soovitan tuttavat sekretäri
  0%
  0%
 • Ei osale ega soovita, kuid jälgin võistlust veebis
  40%
  40%
 • Ei osale ega soovita
  50%
  50%
 • Muu
  10%
  10%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara