(Sisuturundus) CM: Rahva Raamatu ärikliendiosakond aitab kingitustega

Kolleegi sünnipäev, kohtumine äripartneriga, jõulupakid ettevõtte töötajate lastele - kuidas leida  parim kink, mis sobiks erinevas olukorras ning erinevas vanuses  ja staatuses inimesele?

Olukord muutub lihtsamaks küsides abi Rahva Raamatu ärikliendiosakonnast, kus kogenud inimesed aitavad kiiresti ja asjatundlikult leida sobiva kingituse. Rahva Raamat pakub Eesti parimat raamatuvalikut nii eesti, inglise kui vene keeles. Kinkeraamatuteks sobivate raamatute valik on väga lai, alustades elulooraamatutest, foto- või kunstialbumitest kuni sptesiifilisemate välismaiste sisekujunduse, looduse, reisiteemaliste või kokandusraamatuteni. Oma välispartnerite kaudu saame firmadele tellida ka selliseid raamatuid, mida tavamüügis ei ole. 

Lisaks raamatutele on headeks kingiideedeks ka lauamängud, muusikaplaadid  või filmid.
Väga lai sortiment on erineva kujunduse, sisu ja temaatikaga kalendreid ning märkmikke. Ärikingitustena on populaarseimad legendaarsed Moleskine ja Paperblanksi märkmikud. Nendele on võimalik kaanele trükkida näiteks firma logo või sõnum ja lisada pühendusega vaheleht, saades seeläbi meeldejääva ja huvitava ärikingituse.

Kui raamatuvalikus orienteerumine siiski keeruliseks osutub, on heaks alternatiiviks Rahva Raamatu kinkekaardid, mida saab soovi korral teha ka tellija firma sümboolikaga. Kinkekaart jätab kingisaajale võimaluse valida just talle sobiva raamatu või muu meeldiva toote.

Saates meile e-kirja oma soovide lühikirjeldusega, et kellele, kui paljudele, mis ajaks, mis puhul kingitust vajatakse, lisades märgusõnad ootustest ning vajadusel ka hinnapiiri, saame teha pakkumise omapoolsete soovitustega.
Suurtele firmadele ja organisatsioonidele oleme laste jõulupakkide valiku protsessi lihtsustanud nii, et klient annab laste vanused ja arvu ning meie teeme kinkepakkide soovitused ja pakkumised just vanusegruppidest ning eelarvest lähtuvalt. 
Rahva Raamatu ärikliendil on alati eelised - püsisoodustused ostumahtudest lähtuvalt, ostude tasuta kohaletoimetamine kulleriga, kaks korda kuus saabub info uudiskirjanduse ja sooduspakkumiste kohta jne.

Meie tootevalikuga on võimalik tutvuda lisaks e-poele ka Rahva Raamatu esindustes, mis asuvad üle Eesti.
Kõik, kes loovad oma firmale ärkliendi konto oktoobris, osalevad viie 3O-eurose kinkekaardi loosimises.

Ootame teie päringuid ja soove!

 

 

Maire Pello
Äriklientide müügijuht
Tel +372 6180028
GSM +372 51 72 702
maire.pello@rahvaraamat.ee


Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGING BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

13. märts 2018

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine