(Sisuturundus) CM: Mozart Catering - toit peab tekitama emotsioone

Toitlustusettevõtte BBQ Catering laienemine on olnud viimaste aastate jooksul muljetavaldav: stiilsete ja ahvatlevate söökidega tuntust kogunud Ida-Virumaal asuvate Jõhvi Kontserdimaja Kohvik Mozart, Narva Kolledži Kohvik Muna, Kiviõli Seiklusturismikeskuse Hill Caf? ja Toila Pargi kohviku kõrval avas sel sügisel Tallinnas Mustpeade Majas statsionaarse köögiga uksed Mozart Catering.

„Meie filosoofia on, et toit peab tekitama emotsioone,“ ütleb BBQ Cateringi üks asutajaid Kaur Kuurme ja lisab: „Hea on tõdeda, et seda kinnitab ka meie klientide positiivne tagasiside.“

Riho Leppiku ja Kaur Kuurme asutatud BBQ Catering OÜ ideeks oli ehitada Euroopas ainulaadne liikuv köök, millega pakkuda klientidele kvaliteetset toitlustusteenust nii Eestis kui ka välismaal. 2008. aastal valminud haagise eripära on see, et peo võib korraldada sõltumata asukohast või aastaajast ning inimeste arvust ning toitu valmistatakse alati kliendi silme all köögis.

Erinevate võimaluste ja juhuste kokkulangevusel on BBQ Catering saanud aga enda opereerida ka kõik Ida-Virumaa atraktiivsemad söögikohad.

2010. aastal tekkis meestel mõte avada Jõhvi Kontserdimajas Kohvik Mozart & Catering, et elavdada kohalikku toidu- ja teeninduskultuuri. Sooviti  luua maitseelamust nii, nagu Mozart armastas luua muusikat – stiilselt ja ahvatlevalt. Plaanide ja soovide täitumisest räägib juba seegi, et mullu osales kohvik ainsa idavirumaalasena Hõbelusika konkursil ning jäi väga napilt välja esikolmikust.

2013. aasta alguses avati Kiviõlis uhiuus Seiklusturismikeskus, kus BBQ Catering opereerib kohvikut Hill Café. „Sealsedki võimalused lubavad toitlustada nii igapäevast lõunaklienti kui ka pakkuda kõrgetasemelist cateringi-teenust gruppidele õhtusöögi, sünnipäevapeo või seminarikliendi näol,“ selgitab Kuurme.

Tänavu märtsis võeti üle ka Narva Kolledžis asuva Kohvik Muna haldamine. Igapäevaselt on Muna avatud lõunatajatele, lisaks on olemas a la carté menüü, mida uuendatakse vastavalt iga poole aasta tagant. Vastavatud uue Narva Kolledži hoone kohviku asukoht on tegelikult tõeline pärl, mis pakub huvi nii lähemalt kui kaugemalt tulnutele.

Narva Kolledži uudne ja võimaluste rohke hoone on väga palju ligi meelitanud ka erinevaid konverentsi ning seminaride korraldajaid.  Kohvik Muna pakub alati ka kõrgetasemelist konverentsi toitlustust, kohvipause ning galaõhtusööke. Erinevaid cateringteenuseid pakutakse nii majas sees kui ka majast väljas.

Sügisel avati veel üks kohvik – Toila Pargi kohvik, mis pakub kevadeti, suviti ja sügiseti pärast mõnusat jalutuskäiku külastajatele maitsvat kohvi ja kooki ning kergemat kõhutäidet.

„Lisaks Ida-Virumaa võimalustele oleme jõudnud ka Tallinnasse! Alates septembrist toimetame vanalinnas asuvas Mustpeade Majas ning pakume Mozart Cateringi nime all cateringi-teenust üle Eesti,“ tutvustab Kuurme ja lisab, et meeskonnaga liitus hiljuti ka kohvik Komeedi endine peakokk Marek Tali.

Mozart Cateringi toitlustusjuht on Aleksandr Nikoškov, kes on alates 2010. aastast olnud Mozarti pere sisuline ja loominguline juht. 2011. aastal saavutas ta Eesti prestiižikaimal konkursil Aasta Kokk 2011 kolmanda koha ning tänavu jõudis parimate kokkade võistlusel auhinnalisele teisele kohale.

Mozart Cateringi ja kõikide eelpool mainitud kohvikute eeliseks on Kuurme sõnul kiirus, korrektsus, paindlikkus ning vastutulelikkus nii pakkumiste koostamisel kui ka sündmuste läbi viimisel! Kulinaarseid meistriteoseid luuakse nii suure hoole ja armastusega, et toit moodustab igal sündmusel meeldejääva elamuse.

Muusika Sinu kõhule!

MOZART CATERING
Tel +372 58 070 680
E-post: info@mozartcatering.ee
Lisainfo www.mozartcatering.ee 

 

 

 

 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGING BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

13. märts 2018

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirja tellimine