(Sisuturundus) Tallinn Viimsi SPA avab mai keskel Viimsi Kino ja konverentsikeskuse

Tallinn Viimsi SPA avab mai keskel Viimsi Kino ja konverentsikeskuse, mis võimaldab korraldada senisest suuremaid võimalusi pakkuvaid seminare, konverentse, vastuvõtte ja firmaüritusi.

„Uue majaosa avamisega lisandub meie senisele 80-istekohaga konverentsisaalile ja pisemale koosolekuruumile neli teatristiilis saali, mis mahutavad vastavalt 82, 86, 112 ja 135 inimest. Selle uuendusega astume edasi suure sammu mitmekülgse konverentsikeskusena,“ ütleb Tallinn Viimsi SPA müügijuht Kai Jesse.

Ta lisab, et kõik uued saalid on varustatud modernse konverentsitehnikaga, kuhu kuuluvad helipult erinevate heliallikate jaoks, helivõimendus, mikrofonid, HDM-ühendusega digitaalne projektor, Blue-Ray-mängija ning muud digitaalseadmed info esitlemiseks, pistikupesad iga istme juures, tasuta traadita internet ning tehnika tele- ja otseülekannete jaoks suurel kinolinal.

Lisaks avab uksed uus, 170-kohaline inglise pubi Black Rose, kus saab korraldada nii seminaride vahelisi lõunapause, mõnusaid õhtusööke kui ka pidulikke vastuvõtte. Viimsi Kino ja konverentsikeskuse juurde kuulub 350-kohaline tasuta parkla ning 1000-ruutmeetrine lastekeskus, kuhu külastajad saavad tasuta jätta valve alla lapsi alates teisest eluaastast.

„Lisaks pakume tööandjatele ja ettevõtetele võimalust korraldada põnevaid motivatsiooniüritusi, kus koosolek või koolitus on ühendatud lõõgastava spaapuhkuse, sportliku tegevuse või tervisekontrolliga. Meie külastajate käsutuses on ainult täiskasvanutele mõeldud vaikne ja hubane wellness-saunakeskus, vastavalt kokkuleppele korraldatavad rühmatreeningud või spaa- ja iluhoolitsused nii naistele kui meestele,“ tutvustab Kai Jesse. „Kõike edukamad ja kordaläinumad tööalased sündmused on ikka need, mis inimesed naeratama panevad.“

Vastavalt tööandja soovile võib koolitus- ja puhkepäeva siduda ka tervisekontrolli või töötervishoiu teenusega, kus meditsiinipersonal teostab erinevaid teste kliendi tervisliku seisundi ja võimalike terviseriskide hindamiseks nagu näiteks vereanalüüsid, koormustest, spiromeetria või kehakoostise analüüs. Toitumisterapeut analüüsib söömisharjumusi, annab näpunäiteid kehakaalu korrigeerimiseks või nõustab toitumise erivajaduste korral.

Tallinn Viimsi SPA Hotellil on enam kui kümme aastat kogemusi suurte gruppide teenindamisel. Hotellis on 110 numbrituba, tervise-ja ilukeskus, lastekeskus, liuväli, spordiklubi, spaa- ja saunakeskus ning Viimsi Kino ja konverentsikeskus.

Pakkumiste ja lisainfo saamiseks võtke julgesti ühendust!

Kai Jesse
Müügijuht
Tel: 6061020
E-post: kai.jesse@spatallinn.ee
www.spatallinn.ee


Artikli avadamist toetas Tallinn Viimsi SPA.

 


 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

BVT PARTNERS otsib BÜROOJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

28. juuni 2018

Uudised

Teabevara