(Sisuturundus) CM: parim rutiinitapja on töökoosolek looduses

Et muuta tööalased koosolekud enamaks, siis suurepärane võimalus selleks on siduda seminarid ja koosolekud väljasõiduga loodusesse – näiteks reisilaevaga Monica Tallinnast vaid 12 km kaugusel asuvale Naissaarele.

„Parim sünergia tekib ikka siis, kui inimestel on mõtted valla ning nad saavad oma igapäevasest töökeskkonnast välja. Meie pakume rutiini vältimiseks erinevaid seminari- ja koosolekupakette, mis sisaldavad lisaks kuni 120 inimesele mõeldud mugavale seminariruumile, lõõgastavale laevasõidule ning kohvi- ja lõunapausidele põnevaid tegevusi Naissaarel,“ tutvustab Ujukoma OÜ tegevjuht Andres Vaatmann.

Ta lisab, et pärast asjalikku koosolekut laeval saab saarel puhata, päikest võtta või käia huvitavatel ekskursioonidel, näiteks Militaarmuuseumis,  Peeter Suure merekindluses ja meremiinide tehase ladudes. Transpordiks saarel on veoautod ja rong.

Salapärane, ehe ja ajalooline Naissaar

Naissaar on alates Põhjasõjast olnud strateegiline sõjaline objekt kõigile Läänemere valitsejaile. Saare vanim teadaolev ja tänaseni nähtav kindlustus on 1830ndatest aastatest Vene tsaari poolt ehitada lastud tähtkants. Naissaare kõige tuntumad huviobjektid on aga 1912ndal rajama hakatud Peeter Suure Merekindluse patareid, mis pidid sulgema kahuritulega Soome lahe.


Lisaks ajaloo ja kindluste saab saart avastada läbi põnevate ning harivate ekskursioonide ja seiklustegevuste nagu adrenaliinirikas kaatrisõit, fotojaht, orienteerumine, sportlikud võistlused, maalimiskursused või kalapüük. Mitmepäevaste ürituste puhuks on Naissaarel kaks puhkeküla 201 majutuskohaga ja telklaager.

Reisilaev Monical saab lisaks seminaridele ja koosolekutele korraldada ka suvepäevi, sünnipäevi, stiili-ja jõulupidusid. Koosolek merel on meeldejääv ja innustav.

Broneerides seminaripaketi enne 20. maid, saab 22. maist kuni 15. juunini toimuvalt igalt seminaripaketilt soodustust 10 eurot/inimene!

Pakume kolme erinevat seminaripaketi kruiisi Naissaarele (Rong, Meremiin, Kindlus). Vaata seminaride pakette lähemalt siit.

Küsi lisa, helistades telefonil +372 514 5118 või kirjutades info@monica.ee.

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Järveveere puhkekeskus ootab külastajaid nii suvel kui talvel

Maalilisel Võrtsjärve kaldal Valma külas asuv Järveveere puhkekeskus on suurepärane paik suveürituste, seminaride, pulmade ja talvepäevade korraldamiseks.

Tallinna Õpetajate Maja – väärikas peo ja koolituskoht vanalinna südames

Tallinna Õpetajate Maja on raekoja platsi ääres asuv kolmest majast koosnev kompleks, kus on võimalik korraldada pidusid, konverentse, koolitusi, vastuvõtte, kontserte ja palju muud.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGING BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

13. märts 2018

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirja tellimine