(Sisuturundus) CM: Lihtsad kingitused tööpostil

Paljudes kollektiivides on pidevalt mure, mida kinkida ühiselt oma töökaaslastele sünnipäevaks või ka muudeks tähtpäevadeks. Loe, milliseid lahendusi leiab NetiKink e-poest.

Mõnes kohas piirdutakse lihtsalt lilledega, mõnes kohas pannakse ühiselt rahad kokku ja ostetakse mõni meene. NetiKink e-poest tellitavad erinevad fotomeened võimaldavad luua väga huvitavaid ja isikupäraseid kingitusi.

NetiKink e-pood on keskendunud just väikestes kogustes personaliseeritud kingituste valmistamisele. Tootevalikus on palju erinevaid fotokruuse aga ka suurel hulgal teisi huvitavaid meeneid.


Mitmed firmad on juba avastanud NetiKink e-poe, kus neil on võimalik soodsalt ja vajadusel ka ainult ühe kaupa oma logodega tooteid tellida. Näiteks on mõni ettevõtte läinud seda teed, et igale töökaaslasele kingitakse sünnipäevaks ettevõtte logoga ja töötaja nimega fotomeene. Nii saab kingituses ühendada personaalsuse ja praktilisuse. Ettevõtte logo võib asendada ka hoopis mõne huvitava ja meeldejääva ühisürituse pildiga või väiksema ettevõtte puhul ka kollektiivi pildiga. Taoline kingitus jääb kingisaajale pikaks ajaks meelde ja kui antud töökohalt lahkutakse, meenutab saadud kink endiseid töökaaslaseid ka aastate pärast.

Lisaks sünnipäevadele saab NatiKink e-poest tellida vahvaid fotomeeneid töötajatele ka erinevateks ettevõtte ühisüritusteks. Auhinnaks parimale grillijale näiteks ettevõtte logoga ja aastaarvuga põll ja parimale matkasellile oma termos.

Mõned lihtsad ja praktilised kingituse näited NetiKink poest

Üheks kõige levinumaks ja praktilisemaks kingituseks NetiKink e-poes on kindlasti fotokruusid, mille valik on lai. Võimalik on tellida nii erineva kujuga, seest värvilisi, värviliste sangadega, suuri ja väikseid fotokruuse – igale maitsele leiab kindlasti sobiva.

Suuremate juubelite puhul on väga ilusad tooted tulnud erinevate fotokividega või fotopaneelidega. Pildiks valitakse tavaliselt töötajast tehtud foto tööpostil ja lisatakse juurde ettevõtte logo koos pühendusega.

NetiKink kingituste e-poe eeliseks on asjaolu, et saate oma tellimuse esitada ilma kontorist lahkumata. Kui e-poe kaudu tellimuse tegemine tundub liiga keeruline, siis on alati ka võimalik ka eraldi ühendust võtta ja ka e-maili teel tellimuse osas kokku leppida. Osade ettevõtetega on tehtud kokkulepe, et nad esitavad tellimuse e-poe kaudu ja lisavad ainult soovitud tekstid – muu kujundusena kasutatakse ära juba varasemalt kokku lepitud kujundust. NetiKink püüab oma klientidele vastu tulla ja nende soovidega maksimaalselt arvestada. Nende sõnul on rahulolev klient parim klient.

pood@netikink.eu
või helistada 54549955.

Content Marketing (CM) ehk sisuturundus on moodne trend kogu maailmas, mille läbi ettevõtted tutvustavad oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. CM artikkel lähtub alati artikli eest tasunud kliendi huvidest ning seal sisalduva info tõesuse eest vastutab klient.

 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Järveveere puhkekeskus ootab külastajaid nii suvel kui talvel

Maalilisel Võrtsjärve kaldal Valma külas asuv Järveveere puhkekeskus on suurepärane paik suveürituste, seminaride, pulmade ja talvepäevade korraldamiseks.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGING BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

13. märts 2018

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine