(Sisuturundus) CM: Tallinna Linnateater pakub töökollektiividele teatrielamust

Firma jõulupidu = peavalu? Oodatakse midagi originaalset, ent uusi ettevõtmisi on keeruline leida? Detsembris pakub Linnateater võimalust tulla vaatama midagi, mida Eestisse niisama lihtsalt ei näe. Kogema elamusi, mida muul ajal kogeda ei saa. Nii teatrisaalis kui linna peal.

Nimelt toimub 8.-13. detsembrini taas teatrifestival Talveöö unenägu, seekord alapealkirja „Tõsised mängud“ all. Tallinnas näeb head välisteatrit, mille on välja valinud festivali kuraator, Linnateatri noor dramaturg-lavastaja Paavo Piik.

on tehnoloogiline jalutuskäik läbi talvise Tallinna. See on mere, mänguväljakute, kaubamajade, kirikute ja bussisõitude Tallinn. Sünteetiline hääl meie kõrvaklappides (sarnane GPS-i või lennujaama teadustaja häälega) juhib meie liikumist läbi talvise linna. Lavastus on ühtepidi lõbus ja kaasahaarav mäng ja teistpidi intrigeeriv mõtteharjutus. Mil määral lased sina end tänapäeva tehnikal kontrollida? Ja missugused on suhted sinu kui üksikisiku ja grupi vahel?  „Rimini Protokoll on leidnud uue viisi, kuidas panna meid mõtlema selle üle, kuidas käitume indiviididena ning kuhu paigutame end grupis,“ on öelnud üks Radio France’i kultuurikriitik. Nii ongi tegu ideaalse lavastusega, kuhu tulla töökaaslastega aasta lõpus ühist elamust saama – sest mõtteainet ja vestlusteemasid pärast selle tehnoloogilise jalutuskäigu läbimist juba jagub.    
  
NB! „Remote Tallinn“ sobib hästi ka rahvusvahelisele kollektiivile, sest kaks etendust on ka inglise keeles: 11. detsembril kell 19.30 ja 13. detsembril kell 16.  Kas olete aga vahel mõelnud, mismoodi on olla artist? Näiteks tantsija, baleriin? Tantsija, kelle liikumine tundub lihtsaim ja kergeim asi maailmas, kuid kes peab selle saavutamiseks ränka tööd tegema. Prantsuse koreograafi ja lavastaja Jér?me Beli "Cédric Andrieux" on sooja huumoriga jutustatud sissevaade ühe tantsija ellu. Muuhulgas saab lavastusest teada, mismoodi on elu maailmakuulsa koreograafi Merce Cunninghami tantsutrupis – ning et ka seal võib tunda igavust.

Cédric toob vaataja ette Cunninghami aeglase ja väga nõudliku prooviprotsessi, millele lisab naeruväärsust ebaseksika tantsukombinesooni selga tõmbamine, ja kirjeldab oma vanaema reaktsiooni John Cage’i muusikale: “See on talumatu. Sa pead sellest Merce’iga rääkima”.See on võimalus kuulda inimese sisekaemust, kes  tavaliselt väljendab end kehakeeles, illustreerituna maailma tippkoreograafide soolodega. Ka  tantsija on inimene!
 
Lisaks neile kahele lavastusele on festivalil veel kaks. Noore soome lavastaja ja näitekirjaniku Antti Mikkola "Kuningatarleikit" ehk "Kuningannamäng" räägib kolme soome naise - pereema, tipp-poliitiku ja suusataja - tõestisündinud lood. Lavastus paneb küsima: kas naiste ja nende tehtud vigade üle mõistetakse meie ühiskonnas kohut teistmoodi kui meeste üle?

USA noort näitekirjanikku Julien Schwabi on võrreldud Tom Stoppardiga. Tallinnas näeb tema tekstil "Rogerandtom" põhinevat lavastust Nic Cotzilt.  „Rogerandtom“ on hea näide sellest, kuidas kaasaegne dramaturgia võib olla vaimukas, ootamatu ja mänguline, kompides reaalsuse piiri nii laval kui elus ning sundides publikut küsima, kui palju tegeleme me näitlemisega oma igapäevaelus.
Kõikidel festivali etendustel on tõlge eesti keelde, „Cédric Andrieux“ etendustel ka tõlge vene keelde.

Rohkem infot festivali kohta leiab koduleheküljelt www.linnateater.ee/festival.

Piletid festivalile Talveöö unenägu 2014
Tõsised mängud on alates 1. oktoobrist saadaval Piletilevi võrgustikus ja Tallinna Linnateatri kassas. „Remote Tallinn“ ja „Cédric Andrieux“ etendustele on võimalik teha ka grupibroneeringuid - nende asjus aitab Tallinna Linnateatri müügijuht Greete Uustal, g.uustal@linnateater.ee, telefon 6650 888.

 

Content Marketing (CM) ehk sisuturundus on moodne trend kogu maailmas, mille läbi ettevõtted tutvustavad oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. CM artikkel lähtub alati artikli eest tasunud kliendi huvidest ning seal sisalduva info tõesuse eest vastutab klient.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Äripäev otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

24. jaanuar 2018

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine