(Sisuturundus) CM: Põnevate legendidega vanalinnaekskursioon kingib jõuluaja pühadetunde

Estonian Experience pakub erakordset võimalust pärast tööpäeva, konverentsi või koosolekut võtta koos ette midagi täiesti erilist. Ekskursioonid on ühtaegu nii harivad kui ka meelelahutuslikud.

Kui hästi tunnete oma kodulinna? Kas oskate külalistele ja töökaaslastele rääkida, miks Niguliste kiriku alla on maetud muumia, kus asuvad saladuslikud käigud, millistes vanalinna majades elavad kummitused ning mis sai traagiliselt eraldatud armastajapaarist?

Estonian Experience pakub erakordset võimalust pärast tööpäeva, konverentsi või koosolekut võtta koos ette midagi täiesti erilist: tulla Tallinna vanalinna ekskursioonile, et tutvuda professionaalse giidi eestvedamisel keskaegsete ravitsemisviiside ning tervishoiu, söömis- ja joomisharjumuste, arhtektuuri, rõivamoe ning muidugi pärimusjuttudega elust ajaloolises linnas.   

„Meie giidide eesmärgiks ei ole pelgalt faktide ja ajaloo ettelugemine, vaid igapäevaselt võib-olla mitte nii palju suhtlevate inimestele ühendamine ühiseks grupiks, kellel oleks koos tore jagada omavahel neid võrratuid tundeid ja teadmisi, mida pakub meie legendaarne ning ülimalt põnev vanalinn,“ märgib Egipt-Peenmaa. „Tänu sellele võime rõõmuga tõdeda, et meie ekskursioonidega rahulolevate Eesti äriklientide arv tõuseb pidevalt.“

Müstilistest hansaaegadest pajatav 1,5-2 tundi kestev jalutuskäik on ühtaegu nii hariv kui ka meelelahutuslik. Külmema ilmaga põigatakse sisse kaunimatesse hoonetesse või tehakse ühine soojendav hõõgveinipaus. 
 Estonian Experience’i elamus- ja kogemuspõhilised ekskursioonid on privaatsed ehk ka väiksematele gruppidele ei liideta kunagi juurde võõraid. Suuremate gruppide puhul jagatakse kuulajad mitme giidi vahel, et kõik osalejad saaksid vanalinnatutvustuselt kaasa maksimaalset hea emotsiooni.
 
Huvi korral võta julgelt ühendust telefonil +372 5346 4060 või e-posti teel sales@estonianexperience.com.

Külasta ka kodulehte www.estonianexperience.com/et.

Kliendi kommentaar:
 „Suur tänu koostöö eest Pipelife giidituuri läbiviimisel! Te tabasite meie olemust väga hästi ja suutsite pakkuda just sellist giiditeenust nagu me oma vaimusilmas olime ette kujutanud! Meie poolt oli giidituuri võtmine kindlapeale minek :) Nagu arvata oli, siis avaldas see väga muljet! Jäime väga väga rahule! Aitäh!“
Pipelife Eesti AS

_________________________________________________________________

Content Marketing (CM) ehk sisuturundus on moodne trend kogu maailmas, mille läbi ettevõtted tutvustavad oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. CM artikkel lähtub alati artikli eest tasunud kliendi huvidest ning seal sisalduva info tõesuse eest vastutab klient.

 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Nelja Energia AS otsib BÜROOJUHTI

Manpower OÜ

19. november 2017

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine