(Sisuturundus) CM: Sündmused City Arena seikluspargi 2000 ruutmeetril

Tallinna kesklinnas asuvas siseseikluslinnakus City Arena on võimalik korraldada meeldejääv ja ainulaadne sündmus kuni 600 inimesele. Enam kui 2000 ruutmeetril on viis erinevat ruumi, mille seast leiab sobiva nii seminariks, koosolekuks, meeskonnakoolituseks, sünnipäevaks, jõulupeoks või aastavahetuse tähistamiseks.

„Omades pikaajalist sündmuste läbiviimise kogemust pakume klientidele pidude ja koolituste korraldamiseks mitte lihtsalt oma ruume kasutada, vaid täispaketti – ruumid, toitlustus, meelelahutusprogramm tuleneelajate, mustkunstnike ja tantsuetendustega, DJ, õhtujuht ja vastavad dekoratsioonid,“ ütleb City Arena juhatuse liige Ragnar Kekkonen.

Ta lisab, et kui kliendil on soov väljapeetud ülikonnapeoks, siis ta loomulikult saab selle. Kui aga tahetakse lõbusat ja seiklusrikast sündmust, on külaliste käsutuses Baltimaade suurim Segway seiklusrada 50 erineva rajaelemendiga läbi kahe korruse, trikirattad ja rulad, minigolf, lauajalgpall ja –hoki ning muud huvitavad seiklusmängud. City Arenas peavad meelsasti pidusid nii noored kui ka täiskasvanud.

„Väga populaarseks on osutunud meeskonnakoolitused, kus koolitus on ühendatud võistluste ja mängudega – meil on selleks kõik võimalused olemas. Oleme viinud läbi sisekoolitusi nii kümnele kui ka sajale inimesele ning töötanud välja põnevaid programme,“ räägib Kekkonen.
 
Lisaks Segway seiklustele ja ronimisele Spiderpargis asub City Arenas ka Eesti ainus Neon Minigolfirada, mille põnevas neoonvärvides ja erilises valguses kujundatud rajad ja interjöör pakub huvitavat kogemust igas vanuses mängijale. Olemas on ka privaatne pokkeriruum.

Broneerimine ja lisainfo:
City Arena OÜ
Tatari 58, Tallinn
tel. 62 00 251
E-kiri: info@cityarena.ee
www.cityarena.ee

______________________________________________________________

Content Marketing (CM) ehk sisuturundus on moodne trend kogu maailmas, mille läbi ettevõtted tutvustavad oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. CM artikkel lähtub alati artikli eest tasunud kliendi huvidest ning seal sisalduva info tõesuse eest vastutab klient.
 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara