(Sisuturundus) CM: Sündmused City Arena seikluspargi 2000 ruutmeetril

Tallinna kesklinnas asuvas siseseikluslinnakus City Arena on võimalik korraldada meeldejääv ja ainulaadne sündmus kuni 600 inimesele. Enam kui 2000 ruutmeetril on viis erinevat ruumi, mille seast leiab sobiva nii seminariks, koosolekuks, meeskonnakoolituseks, sünnipäevaks, jõulupeoks või aastavahetuse tähistamiseks.

„Omades pikaajalist sündmuste läbiviimise kogemust pakume klientidele pidude ja koolituste korraldamiseks mitte lihtsalt oma ruume kasutada, vaid täispaketti – ruumid, toitlustus, meelelahutusprogramm tuleneelajate, mustkunstnike ja tantsuetendustega, DJ, õhtujuht ja vastavad dekoratsioonid,“ ütleb City Arena juhatuse liige Ragnar Kekkonen.

Ta lisab, et kui kliendil on soov väljapeetud ülikonnapeoks, siis ta loomulikult saab selle. Kui aga tahetakse lõbusat ja seiklusrikast sündmust, on külaliste käsutuses Baltimaade suurim Segway seiklusrada 50 erineva rajaelemendiga läbi kahe korruse, trikirattad ja rulad, minigolf, lauajalgpall ja –hoki ning muud huvitavad seiklusmängud. City Arenas peavad meelsasti pidusid nii noored kui ka täiskasvanud.

„Väga populaarseks on osutunud meeskonnakoolitused, kus koolitus on ühendatud võistluste ja mängudega – meil on selleks kõik võimalused olemas. Oleme viinud läbi sisekoolitusi nii kümnele kui ka sajale inimesele ning töötanud välja põnevaid programme,“ räägib Kekkonen.
 
Lisaks Segway seiklustele ja ronimisele Spiderpargis asub City Arenas ka Eesti ainus Neon Minigolfirada, mille põnevas neoonvärvides ja erilises valguses kujundatud rajad ja interjöör pakub huvitavat kogemust igas vanuses mängijale. Olemas on ka privaatne pokkeriruum.

Broneerimine ja lisainfo:
City Arena OÜ
Tatari 58, Tallinn
tel. 62 00 251
E-kiri: info@cityarena.ee
www.cityarena.ee

______________________________________________________________

Content Marketing (CM) ehk sisuturundus on moodne trend kogu maailmas, mille läbi ettevõtted tutvustavad oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. CM artikkel lähtub alati artikli eest tasunud kliendi huvidest ning seal sisalduva info tõesuse eest vastutab klient.
 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine