(Sisuturundus) CM: Ugala rõõmustab jõulukuul lapsi jõuluvana, teatrietenduse ja kingitusega

Viljandi seekordne jõululavastus on mitmeski mõttes mastaapne ettevõtmine. Ugala teatri ja TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ühisjõududega jõuab 8. detsembril prooviruumidest suurele lavale muusikaline jõululavastus "Hiired on hiired".Lavale astub 18 hiirt ja 7 kassi, lisaks paar oravat, merisiga, nahkhiir, papagoi, kobras, siil ja terve ansamblitäis mutte. Lisaks jõulumuusikalile saab väike teatrikülastaja külastada ka Ugala jõulumaad.

Lapsi oodatakse teatrisse lustima juba tund aega enne etenduse algust. Üks detsembrikuine teatrikülastus aga poleks teps mitte täiuslik, kui kohale ei saabuks ka jõuluvana. Ühed Eesti parimad jõuluvanad pidavat just nimelt Ugala teatris tegutsema ning seekordki tervitavad nad kõiki lapsi Ugala maja hubases jõulutoas. Jõuluvana ei tule aga tühjade kätega – iga teatrikülastaja saab kingituseks trükisooja juturaamatu.

Jõululavastuse lavastaja ja ideeautor on Oleg Titov, teksti ja laulusõnad kirjutas Liis Aedmaa ja muusika Peeter Konovalov. Koreograaf on Kadri Sirel ning lavastuse kujunduse lõid Liina Tepandi juhendamisel TÜ VKA teatrikunsti visuaaltehnoloogia tudengid, muusikat teevad muusikatudengid Ain Agana juhendamisel ning mängivad 11. lennu näitlejatudengid.

Lavastus sobib lastele alates 5. eluaastast ning seda mängitakse ainult detsembris ja ainult Ugala teatris. Et lisaks etendusele ka kõigest muust mõnusasti osa saada, võiks teatrikülastuseks planeerida umbes 2,5 tundi.

Mängukava leiab Ugala teatri kodulehelt.

_____________________________________________________________

 Content Marketing (CM) ehk sisuturundus on moodne trend kogu maailmas, mille läbi ettevõtted tutvustavad oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. CM artikkel lähtub alati artikli eest tasunud kliendi huvidest ning seal sisalduva info tõesuse eest vastutab klient.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara