(Sisuturundus) CM: Uhtjärve Ürgoru Nõiariik pakub meeldejäävat pidu

Lõuna-Eestis Urvaste külje all asuv Uhtjärve Ürgoru Nõiariik on tänapäevaste võimalustega majutus- ja vabaajakeskus, mis võimaldab ettevõtetel ja organisatsioonidel korraldada töötajatele ja partneritele meeldejääv sündmus  matka, spordivõistluste, Eesti suurima soome sauna, unikaalse liikluslinnaku ja kogu maailmas ainulaadse tugitoolijalgpalliga.

„Meil on suurepärased tingimused suvepäevade korraldamiseks, sest see on privaatne koht paljude tegevusvõimalustega ning mahutab lahedalt ära suure seltskonna. Meil jätkub tegevust nii suurtele kui ka väikestele,“ ütleb Uhtjärve Ürgoru Nõiariigi peremees Aivo Värton. Sisemajutuskohti on keskuses 100, lisaks avar telkimisplats. Kaunist loodust saab nautida ka kehvema ilma puhul, sest Nõiariik on rajanud õuele suure uue välikatusealuse, mis mahutab lahedalt 200 inimest.

Meelelahutusena pakub Nõiariik erinevalt teistest omalt poolt suvepäevade paketi kokkupanekut ning mängude läbiviimist, mis annab ettevõttele võimaluse jätta palkamata eraldi peokorraldaja. Heatasemelisi suvepäevi, koolitusi, konverentsi ja seminare saab organiseerida 1-3-päevasena. Siseruumidesse saab suviti majutada ööbima 100 ja talvel 56 inimest, lisaks on olemas soojadeks öödeks palju ruumi privaatseks telkimiseks.

Nõiariigi peamaja konverentsisaal mahutab teatristiilis 50 inimest ja auditooriumi stiilis 30 inimest. Kasutada on võimalik pabertahvlit, traadita interentti, teleriekraane, videomagnetofoni, DVD-mängihat, kile-, slaidi- ning videoprojektorit. Talumajas on võimalus kasutada pisemat konverentsiruumi, mis mahutab kuni 22 inimest.

Nõiariik asub 3,5 meetri pikkuse ja kohati kuni 28 meetrit sügava Uhtjärve kaldal ning külastajatele laenutamiseks on olemas nii paadid kui ka kanuud. Veemõnusaid saab nautida ka õuealal, kuhu on saunade vahele rajatud suur tiik liivarannaga.

Lisaks mitmele peohoonele, palliplatsidele, kanuudele ja tiigile on Nõiariigis olemas lasketiir, suitsusaun ja soome saun Eesti suurima leiliruumiga, kuhu mahub lahedalt korraga lavale koguni 35 inimest. Pereürituste korral on osalejatele tasuta sissepääs 1200-ruutmeetrisesse liikluslinnakusse, kus saab sõitu teha 25 väiksema ja suurema akudel töötava põrkeautoga. Soovi korral saab läbi viia ka šokolaadi ja trühvlite, seebi ja saunasoola ning ruunimärkide meisterdamise töötoad. Loomulikult saavad kõik kätt proovida ka Nõiariigi ametlikus spordialas – luuaviskes või hasarti tekitavas sportmängus disc-golf. Uue spordialana pakutakse ainsana maailmas tugitoolijalgpalli, mis on lõbus seltskonnamäng kahe kuueliikmelise võistkonna vahel.

„Suviste sündmuste korraldamine algab reeglina kohe aasta alguses ning sageli tehakse broneeringuid ette ka aasta-paar,“ ütleb Värton ja lisab, et kuna Nõiariik on avatud aastaringselt, on külastajad lisaks suvistele ja jõuluüritustele oodatud tähistama ka tähtpäevi ka muudel aegadel.

Mille poolest meie suvepäevad eristuvad?
Me oskame ja hoolime
Me pakume lisavõimalusi
Me aitame ellu viia Teie ideid ja pakume omalt poolt põnevaid tegevusi

Miks suvepäevad siin pidada?
Suur ja avar väliala
Kaasaegne keskus
Põnevad seiklus- ja aktiivsed sporditegevused
Maitsvad kohapeal valmistatud toidud kuni 250 inimesele
Privaatsus

Tulge külla!
www.noiariik.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara