(Sisuturundus) CM: Firmasündmused linnamürast eemal Põlvas hotellis Pesa

Rohelise Võtme* hotell Pesa Põlvas, Lõuna-Eestis, sobib suurepäraselt seminaride, infopäevade, koosolekute ja konverentside korraldamiseks neile, kes soovivad koosviibimised linnamürast vaiksemasse atmosfääri viia.

Hotelli avaras, valgusküllases ja 80-ruutmeetrises rõduga seminariruumis on hea internetiühendus, mugavad toolid ja kõik vajalikud vahendid. Saali saab kujundada vastavalt kliendi soovidele.
 Mõttevärskenduseks pakub hotell Pesa kosutavaid tee- ja kohvipause. Endale meelepärase suupistete valiku saab teha kodulehel asuvast kohvipausimenüüst või küsida eraldi pakkumist toitlustusjuhilt. Toekamaks kehakinnituseks lõuna- ja õhtusöögi näol on külalised lahkelt oodatud hotelli restorani, suvisel ajal ka Päikeseterrassile, kuhu saab läbi restorani ilusat ilma nautima minna.
Menüü aluseks on kohalikud toorained ja retseptid, kuid road on valmistatud ja serveeritud moodsas võtmes.

 

Peale kordaläinud töist koosviibimist ja intensiivset mõttetööd on võimalus päeva elavdada aktiivse seiklustegevusega öömatkadest raftisõitudeni. Kohapeal on võimalus külastada juuksurit, teha maniküüri või  pediküüri (ette broneerimisel), hotelliga samas kompleksis asuvas ujulas saab teha värskendava supluse ja nautida sauna, mängida bowlingut 200m eemal asuvas keskuses ja palju muud.

Lisainfo:

Hotell Pesa
Uus 5, Põlva
Tel: 5622 2881
Vt asukohta kaardilt
Koduleht: www.kagureis.ee

__________________________________________________________________

Content Marketing (CM) ehk sisuturundus on moodne trend kogu maailmas, mille läbi ettevõtted tutvustavad oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. CM artikkel lähtub alati artikli eest tasunud kliendi huvidest ning seal sisalduva info tõesuse eest vastutab klient.

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara