(Sisuturundus) CM: Töö ja pidu Eesti Meremuuseumis

Eesti Meremuuseumis saab pidada seminare, korraldada meeskonna motivatsiooniüritusi ning pidulikke vastuvõtte kuni galaõhtusöökideni välja. Muuseumil on ürituste korraldamiseks välja pakkuda tervelt kolm eriilmelist kohta. 

Eesti Meremuuseumis saab näiteks pidada sisukaid seminare, korraldada väiksemaid meeskonna motivatsiooniüritusi ning pidulikke vastuvõtte kuni galaõhtusöökideni välja. Kõigele lisaks on siin palju avastamist, katsetamist ja võimalus ammutada teadmisi läbi põnevate lugude ja legendide. Eesti Meremuuseumil on ürituste korraldamiseks välja pakkuda tervelt kolm eriilmelist kohta.

 

Keskaegne suurtükitorn Paks Margareeta

Kohalik külastaja saab Paksust Margareetast tõelise nostalgiaelamuse, sest sealne ekspositsioon on püsinud muutumatuna alates 1981. aastast. Nelja korruse vahel liikudes satutakse justkui ajamasinasse, mis viib tagasi lapsepõlve eredate muuseumimälestuste juurde. Vähe aga teatakse, et 500 aasta vanuste paekivimüüride vahel saab korraldada omanäolisi vastuvõtte ning pidusid kuni 150le inimesele. Olgu selleks privaatne bufeevastuvõtt esimesel korrusel või kokteililaudadega networking üritus terves tornis. Suvisel ajal saab korraldada sündmusi Paksu Margareeta hoovis või nautida katuseterrassilt avanevat panoraamvaadet sadamale, merele ja vanalinnale.

Suur Tõll – tõeline jäämurdja

Lennusadama kaiäärne muuseumilaev – üle saja aasta vanune jäämurdja Suur Tõll sobib hästi ka meeskonnasisese jää murdmiseks. Ajastutruu interjööriga vaikselt õõtsuv aurik pakub vaheldust töörutiinile ning uut keskkonda ajurünnakuks või meeldejäävaks koolituseks. Pardal asuv seminariruum on varustatud vajaliku tehnikaga ning mahutab laua taha kuni 20 inimest. Eraldiseisva programmina või päev läbi kestnud mõttetööle pakub vaheldust meeleolukas ja hasartne fotojaht, mille käigus leitakse ja taaselustatakse Suure Tõllu värvikirev ajalugu. Kui soovitakse end tunda aga tõeliste ohvitseridena, siis saab luksuslikus ohvitseride messis korraldada piduliku neljakäigulise õhtusöögi. Soovi korral võib liituda õhtusöögiga ka ajalugu hästi tundev kapteniriietuses tegelaskuju, kes räägib roogade kõrvale põnevaid lugusid ja legende väärika jäämurdja ajaloost.

Õhtusöök allveelaeva ja meremiinide vahel

Meremuuseumi lipulaev – Lennusadam – on Tallinna erilisim paik nii vastuvõttudeks, pidudeks kui ka galaõhtusöökideks. Kolm tasandit – veealune maailm, veepealne maailm ja maailm vee kohal – annavad piltlikult öeldes võimaluse jalutada vee peal ning õhtustada merepõhjas miinide ja allveelaeva vahel. Suurtele betoonkuplitele saab vastavalt meeleolule luua nii tähistaeva kui päikeseloojangu, nii virmalised kui vikerkaare ning unikaalne laekonstruktsioon loob tuhandeid võimalusi erinevateks valgus- ja heli-showdeks. Kõigele sellele lisaks pajatatakse põnevaid lugusid ja legende nii vee alt, vee pealt kui vee kohalt.

Head tööd ja pidu meremuuseumis!

Lisainfo:

Eesti Meremuuseum
Pikk 70, 10133 Tallinn
Ekskursioonide ja ürituste broneerimine:
tel 6 200 550
e-post booking@meremuuseum.ee

Koduleht www.meremuuseum.ee

_________________________________________________________________

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara