(Sisuturundus) CM: Valma Seikluspark muudab seminarid ja koolitused energiliseks ning suvepäevad seiklusrikkaks

Valma Seikluspark on pikimate laskumisliinide ning kõrgeima vaatetorniga seikluspark Eestis.

55 km Tartust Viljandi suunas ja 23 km Viljandist Tartu suunas asuv Valma Seikluspark majutab kuni 90 inimest. Lisaks sisesaalile on võimalik korraldada üritusi lavaga katusealusel väliterrassil kuni 150 külastajale.

Seikluspark on kompaktne koht suvepäevade, seminaride, koolituste ja meeskonnatreeningute läbiviimiseks. Saame edukalt siduda seminaritehnikaga varustatud sisesaalis toimuva ajugümnastika aktiivsete meeskonnategevustega looduses.

 

„Olles spetsialiseerunud seiklusturismi ja aktiivse puhkuse korraldamisele, on meil väga lai valik aktiivseid tegevusi: ATV matkad, kalepurjeka retked Võrtsjärvel, lasketiir, minigolf, täismõõtmetes tribüüniga palliväljak, vabalangemise kiik, paintballi lahingud metsas,“ loetleb seikluspargi juht Kalle Kütt. Perepäevade korraldajad ei pea muretsema järelkasvu pärast, kellele on loodud jõukohased seiklusrajad, Tarzani laskumine, kahe teki ja laskumisega mereröövlite laev, suur õhkbatuut ja kiiged.

Seikluspargis on üle 50 takistusraja, ronimisseinad, 2 km pikkune zipline laskumisliin, tarzanihüppe atraktsioon ja 24 meetri kõrgune vaatetorn. Takistusrajad on paigaldatud neljakorruselise maja kõrgusele tehismastidel platvormidele, mis on ainulaadne meetod Eestis.  ATV-seiklusretked toimuvad Võrtsjärve äärsetel aladel aastaringselt ja iga ilmaga. Neljaveolised ATV-d on võimsad, 400-700 m3 Suzukid.

Lisaks on seikluspargis leilisaun, mille lava mahutab korraga üle 20 inimese, tünnisaun, suur mullibassein, ujumistiik ning ujumisvõimalused Võrtsjärves, samuti grillimis- ja lõkkeplatsid.

Külastajate seas on kõrgelt hinnatud Valma Seikluspargi pakutav maitsev toitlustus, mille esinumbrid on 8 tundi nõrgal tulel oskuslikult küpsetatud BBQ-siga ning Võrtsjärve suitsukala.

„Oleme edukalt korraldanud suvepäevi koos tegevuste, päeva-, õhtu- ja lastejuhi ning esinejatega erinevatele äriühingute, organisatsioonidele ja riigiasutustele,“ märgib Kütt. „Samuti oleme ideaalne koht erinevate tähtpäevade nagu sünnipäevad, kokkutulekud, pulmad jne korraldamiseks, laagrite läbiviimiseks alates laste-, noorte laagritest kuni tantsu- ja spordilaagriteni. Eelmainitu korraldamiseks ja läbiviimiseks on meil olemas vajalik kogemus, inventar, tehnika, toitlustusvõimalused. Meile võib tulla nii ühepäevase külastusena, ööbimisega mitmeks päevaks kui ka nädalateks erinevatesse laagritesse.“

Valma Seikluspark – parim koht suveürituste korraldamiseks! Ootame teid!

Lisainfo:

Valma Seikluspark/OÜ Peetrimõisa Villa
Viljandi vald, Valma küla
Kalle Kütt
Tel 50 36 906
e-post kalle@peetrimoisavilla.ee

Lisainfo kodulehelt www.valma.ee.

_________________________________________________________________

Content Marketing (CM) ehk sisuturundus on moodne trend kogu maailmas, mille läbi ettevõtted tutvustavad oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. CM artikkel lähtub alati artikli eest tasunud kliendi huvidest ning seal sisalduva info tõesuse eest vastutab klient.
 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara