(Sisuturundus) Klaara-Manni puhke- ja seminarikeskus aitab eirata linnakära

Klaara-Manni puhke- ja seminarikeskus
Pärnumaal Tori vallas asuv Klaara-Manni puhke- ja seminarikeskus pakub...

Pärnumaal Tori vallas asuv Klaara-Manni puhke- ja seminarikeskus pakub suurepärast võimalust pidada seminare, koosolekuid ja tähistada tähtpäevi värskes valminud seminarikeskuses.

„2014. aastal tänu PRIA-le valminud keskuse alumine suur saal mahutab 100 ja teise korruse kahest ruumist üheks ühendatav saal kuni 120 inimest. Ruumide eripäraks on see, et need omavad ligipääsu ka liikumispuudega inimestele. Ja kuigi täna moodustavad ligi 70% meie külastajatest ettevõtted, on meil mahukalt privaatset ruumi ka peredele ja teistele suvitajatele,“ sõnab Klaara-Manni perenaine Katrin Ruumet.

Seminariruumid on Klaara-Manni puhkemaja kaetud traadita interneti levialaga ning sisaldavad oma hinnas pabertahvlit, TV- ja CD-valmidusega ekraani, pabereid ja kirjutusvahendeid. Lisaks saab tellida toitlustuse, majutuse ning lisatehnikat ja muidugi aktiivset tegevust ning muusikalisi elamusi seminaripäeva ajal kui ka pärast.

Metsikud metsaretked ning põnevad töö- ja jututoad

Lisaks mugavale majutusele ja maitsvale toidule pakub Klaara-Manni võimalusi hobumatkadeks Tori hobustel, giidiga ekskursioone Soomaale, Tori põrgusse ja kirikusse, kannuumatku jõel, seiklusmatkajatele metsamänge, viburada, loodustundmise ja käsitöötunde, GPS-orienteerumist ja teematubasid, kus näiteks oma lugusid räägivad kohalikud jahimehed võ 80-aastane Muraka-Memm kõneleb luule sünnist. „Koosolekud ja seminarid võtavad inimesed niiöelda ise kaasa, kuid meilt soovitakse ettepanekuid lõõgastuspauside täitmiseks ning vaba aja veetmiseks,“ sõnab Ruumet.

Majutuspinda on Klaara-Mannil täna 18 tuba ehk ca 44 voodikohta, millele lisanduvad soovi korral lisavoodid. Lisaks on keskuses laagriplats telkidele ning karavanikohad kaugemalt tulnutele.

„Meid külastavad välismaalased soovivad harilikult nautida üksikut metsikut loodust ning seda vapustavat elamust me neile ka pakume. Kui väliskülalistega tulla meie juurde seminare ja koosolekuid pidama, võite olla kindlad, et nende lootused ja ootused täituvad,“ lisab Ruumet. „Lisaks asume logistiliselt heas kohas ning meie ruume on võimalik kohandada eesmärgi nimel – pulmad, seminarid, koosviibimised nii suvel kui ka talvel. Suvepäevadele olete oodatud koos peredega, sest avatud on ka laste mänguväljak.“

Killuke ajalugu

Klaara-Manni keskus sai alguse 2002. aastal esimese puhkemaja avamisest, kuhu olid oodatud pered, sõpruskonnad ja pisemad ettevõtted tähtpäevi tähistama, koosolekuid ja seminare pidama ning lihtsalt kaunis kohas suvitama ja saunatama. Selgus aga, et Eestis pole suurt turgu kohtadel, kus külastajad ise peavad süüa tegema. See pani omanikud majutuspinda laiendama, toitlustust pakkuma ja teenuste hulka laiendama. Pall läks niiöelda veerema ning täna kasvab keskus iga aastaga.

„Eesti inimene tahab hoolitsemist ning naudib kodust välja saades, kui padi on pehme, toad korras ja maitsev söök kantakse lauale. Olemegi oma teenuste väljatöötamises lähtunud sellest, et meie külalised ei pea millegi peale mõtleme ega millegipärast muretsema,“ selgitab Ruumet.

Klaara-Mannit on tunnustatud märgiga “Märk kindlast arengust”. Keskuse missioon on pakkuda  ärikliendile seminari-koolituste korraldamist koos aktiivse puhkusevõimalustega kaasates kohalikke inimesi, looduslikke ressursse ja võimalusi ning piirkondliku omapära.

Vaata lisainfot kodulehelt www.klaaramanni.ee.

Klaara-Manni puhke- ja seminarikeskus
Randivälja küla, Tori vald, Pärnumaa
Info ja broneerimine: tel +372  5645 7745, e-post info@klaaramanni.ee
www.klaaramanni.ee
_________________________________________________________________

 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

EESTI KILLUSTIK otsib JUHTKONNA ASSISTENTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

15. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara