(Sisuturundus) Nelijärve Puhkekeskus ühendab asjaliku töösündmuse metsade ja järvede maagiaga

Nelijärve Puhkekeskus
Aegviidus, umbes 60 km kaugusel pealinnast asub Nelijärve Puhkekeskus, mis...

Aegviidus, umbes 60 km kaugusel pealinnast asub Nelijärve Puhkekeskus, mis pakub lisaks kaunile loodusele, neljale taevasinisele järvele ning aktiivsele puhkusele aastaringset majutust kuni 300 inimesele ning erinevaid seminari- ja peosaale kuni 250 inimesega gruppidele.

„Meilt leiab nii iga seminaril osaleja kui ka puhkaja palju võimalusi, mida ta vajab: seminarisaalid, peoruumid, hea eestimaine toit, hubased puhkemajad,  kuumad leilisaunad, aktiivsed tegevused, värske metsaõhk ja suurepärane loodus ning matkarajad,“ loetleb Nelijärve Puhkekeskuse omanik Reet Purre. 

 
Nelijärve Puhkekeskus pakub koolituste, seminaride, konverentside, koosolekute ja muude sündmuste läbiviimiseks 11 erineva suuruse ja võimalustega saale. Kõigis saalides on ekraan, pabertahvel markeritega ja traadita internet. Lisatasu eest saab tellida dataprojektori, sülearvuti ja raadiomikrofoni.

Pärast asjalikku seminari või koolitust kulub ära korralik meelelahutus. Atraktsioone ja tegevust leidub Nelijärvel omajagu: loodus- ja safarimatkad, talvisel ajal tõukekelgu- ja räätsamatkad,  meeskonnamängud alates filmifestivalist, maastikumängust ja fotojahist kuni aardejahi ja raharallini välja. Samuti saab harrastada off-road seiklust, diskgolfi, veesõidukite meisterdamist ja raftirallit. Neid pakutakse nii eesti, vene kui ka inglise keeles.

Eestlaste mõnusaks lõõgastusvahendiks on ka saun ja vihtlemine. Mõne sammu kaugusel Purgatsi järvest asuvadki Järvemaja ja Rannamaja saunad, kus saab ihu ja hinge eest hoolt kanda. Purgatsi järves saab ujuda, liivarannas päikest võtta või liivalosse ehitada, kala püüda, paadi või vesirattaga sõita ning lastele on avatud veeliumägi. Jalgrataste või tõukeratastega saab sõita mööda kergliiklusteed või Presidendi matkarada Aegviidu või Jäneda poole. Talvel soodsatel ilmastikuoludel on järvejääle rajatud liuväli ja lumises metsas hooldatud klassika- ja vabastiilis suusarajad.                               

Ööbima mahub Eesti üks suurima voodikohtade arvuga sündmuste korraldamise paika aastaringselt kuni 300 inimest, millele lisandub suvel suur telkimisala. Perepuhkuseks sobivad eraldi sissepääsu ja terrassiga puhkemajad,  romantikutele armas Pääsu Villa. 

Vastavalt kliendi soovidele valmivad puhkekeskuse köögis peolauad sünnipäeva-, pulma- ja firmapidudele, grupitoidud ja erimenüüd ning  suvehooajal toitlustatakse korraga kuni 1000 inimest. Keskuse juurde kuulub ka a la carte menüüga pubi , välikohvik, suur tantsuplats ja katusega lava ansambli või esinejate tarvis. Halbade ilmastikuolude korral saab üritust läbi viia siseruumides või katusega väliterrassil.

Nelijärve Puhkekeskus on suurepärane koht suve- ja talvepäevade, suurte seminaride või koolituste korraldamiseks. Nelijärve asub Aegviidu vallas, Piibe maantee ääres. Tallinnasse on maad 65 km, Tartusse 130 km ja Rakverre 60 km.  Nelijärvel on ka hea ühistranspordiühendus, sest Nelijärve rongijaam asub vaid poole kilomeetri kaugusel.

Vaata lisainfot Nelijärve Puhkekeskuse kodulehelt www.nelijarve.ee.

Nelijärve Puhkekeskus
Nelijärve 4, Aegviidu vald
Tel +372 605 5940
E-post info@nelijarve.ee

__________________________________________________________________

 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara