(Sisuturundus) Cubanita Live Cafe laseb end Tallinna kesklinnas tunda kui Ladina-Ameerikas

Ladina-Ameerika stiilis restoran Cubanita Live Cafe mahutab kuni 250 inimest.
Ladina-Ameerika stiilis restoran Cubanita Live Cafe mahutab kuni 250 inimest.

Kui soovite oma töötajatele ja klientidele pakkuda midagi täiesti erinevat ja meeldejäävat, korraldage seminar ja koolitus või tähistage tähtpäeva Tallinna kesklinnas Foorumi keskuses asuvas social dancing club and restaurant Cubanita Live Cafe’s. Ladina-Ameerika stiilis restoran mahutab kuni 250 inimest.

Olete väsinud äraleierdatud raadiohittidest, teile ei meeldi rütmitundetu rahvamass ööklubides ning mõttetuna tunduvad joomapeod? Sel juhul olete õiges kohas! Cubanita Live Cafe annab endast parima, et meie tänavatel jalutaks rohkem džentelmene ning daame, et iga džentelmen valdaks oma keha ja oskaks kohelda naist jumalannana ning seda ka tantsupõrandal. Kahjuks on põhjamaiste džentelmenide jaoks keeruline minna tantsupõrandale piruette tegema ilma valehäbita. Selleks on vaja kas tarbida palju alkoholi, kahjustades oma tervist ja raisates palju raha... või sattuda õigesse kohta, kus atmosfäär ja muusika panevad puusad ise liikuma.

Püsikliendid räägivad, et Cubanita on muutnud nende elu – nende elusse on tekkinud vürts ja maitse, mis annab jõudu võidelda igapäevase rutiiniga ja elada säravat kadestamisväärset elu. Mõõdukalt teravad Ladina-Ameerika juurtega toidud kahekordistuvad kauni ja lõbusa õhtu elamuse.

Cubanita Live Cafes toimuvad igal õhtul toimuvad säravad peod, mille käigus maailma tuntuimad tantsutreenerid Eestist ning välismaalt annavad täiesti tasuta tantsutunde. Tantsutundides õpetatakse Ladina-Ameerika tantse: esmaspäeviti on kavas Argentiina Tango, teisipäeviti, kolmapäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti latiino tantsuõhtud ning reedeti ja laupäeviti saab Cubanitas nautida elavat muusikat, kes aitavad uueks nädalaks energiat koguda.

Cubanita Live Cafe omab suurepärast panoraamvaadet Tallinnale ning on ideaalne koht ka firmapidude ja poissmeeste/tüdrukute õhtute korraldamiseks, mahutades kuni 250 inimest. Aga loomulikult ka asjalikke seminaride ja koolituste jaoks, sest lisaks restorani- ja tantsisaalile on Cubanitas ka 200 inimesele loodud teatri- ja konverentsiruum, mis on varustatud 6x5 meetri suuruse 3D projektoriga. Alguses olulised tööasjad, siis Ladina-Ameerikale omane vürtsikas, maitsev ja naturaalsete maitsetega õhtusöök ning seejärel kokteili- ja sigarikoolitus ning temaatiline latiino stiilis tantsupidu.

Cubanita teeb koostööd kõigi Eesti suurimate tantsukoolidega ning mis saab olla võluvam, kui kuum mehhiklasest tantsuõpetaja keset meie jahedat kliimat? Tantsuõpetust saab nii eesti, vene kui ka inglise keeles. Soovi korral saab tellida ka videooperaatori ja fotograafi, kes pärast meeleolukat pidu ja tantsimist mälestuseks meeldejääva videomaterjaliga varustavad.

Cubanita palub linna suurimat kokteilide valikut ning Happy Hour on kella 18-23, mil ühe kokteili asemel tuuakse lauale kaks. Uudse pakkumisena saab tellida 10 shoti vaid viie shoti hinnaga. Muide, maitsvatest Ladina-Ameerika toitudest sõltuvusse jäänud saavad tellida neid ka catering-teenusena.

Vaba ja sõbraliku atmosfääriga Cubanita Live Cafe on kõige ladinapärasem Eesti restoran-klubidest ja kõige eestipärasem maailma Ladina restoran-klubidest. Cubanita Live Cafe on koht, kus puhkavad tõelised gentlemanid. Ja seda kõike mõõduka hinna eest! Tulge meile külla ja küsige soodsaid grupipakkumisi!

Lisainfo leiab kodulehet www.cubanita.ee.

Cubanita Live Cafe
Narva mnt 5, Tallinn
Tel: +372 664 0422
E-post: info@cubanita.ee
www.cubanita.ee

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara