(Sisuturundus) „Köök ratastel“ pakub põnevat cateringi nii metsas, rannas kui ka koduõuel

Eestis unikaalne Kahe Kokapoisi food-track ehk „köök ratastel“ pakub mobiilset ja mugavat võimalust toitlustuse tellimiseks kliendi- ja spordiüritustele, erinevate tähtpäevade tähistamistele, sünni- ja suvepäevadele, matkadele, laatadele ja rannapidudele.
Eestis unikaalne Kahe Kokapoisi food-track ehk „köök ratastel“ pakub mobiilset...

Eestis unikaalne Kahe Kokapoisi food-track ehk „köök ratastel“ pakub mobiilset ja mugavat võimalust toitlustuse tellimiseks kliendi- ja spordiüritustele, erinevate tähtpäevade tähistamistele, sünni- ja suvepäevadele, matkadele, laatadele ja rannapidudele.

Kaks pikaajalise kogemusega kokka Jorma Kroon ja Virgo Lillepool soetasid toitlustusauto sel kevadel, et pakkuda klientidele veidi teistmoodi cateringiteenust. Mobiilne köök sisaldab kõike vajalikku salatite, kookide, praadide, burgerite, wokiroogade, supi ja muu valmistamiseks, alustades gaasipliidist ja gaasigrillist ja külmikutest lõpetades fritüüri ning espressomasinaga.

„Meie eeliseks ongi mobiilsus ja kiirus – tuleme kohale, valmistame toidud ning võime neid pakkuda otse läbi luugi nagu Ameerika filmis. Samamoodi kiirelt käib asjade kokkupanek ja lahkumine, segamata kliente ning vajamata eraldi kööki ja töötasapindu. Inimestele pakub suurt huvi selline teistmoodi toitlustus, nii et sageli on meist saanud sündmuse üks atraktsioon,“ räägib Jorma Kroon.

Menüü kokkupanek toimub vastavalt kliendi soovidele: talvisel ajal on põhirõhk suppidel ja soojadel jookidel, suviti soovitakse enamasti pannkooke, tervislikke käsitsivalmistatud burgereid ning suupistevõileibu, aga ka karrit riisiga, Itaalia panini’sid, Mehhiko täidetud tortillasid ja burritosid. Jorma Krooni sõnul oskavad Kaks Kokapoissi vaadata raamidest väljapoole ning suudavad vastu tulla iga kliendi soovile.

„Meie põhirõhk on kvaliteetsel toidul, mis valmistatakse sisuliselt kliendi silme all kohapeal. Külmutatud toorainet me ei kasuta, burgerite kotletid teeme veiselihast, saiakesed tulevad otse pagariärist,“ räägivad mehed, lisades, et olenevalt menüüst ja söögiaja pikkusest suudavad nad ära teenindada 100-150 inimest.

Hansgrohe SE Eesti kaasas Kaks Kokapoissi toitlustajaks oma kliendiüritusele. „Kogemus oli igati meeldiv nii meile kui ka klientidele,“ kinnitab Hansgrohe SE Eesti ärijuht Andrus Asavi, lisades, et kõik läks planeeritult alates menüü kokkupanekust kuni teeninduseni. „Koostöö nendega teeb väga mugavaks asjaolu, et kõik asjad toimivad õigeaegselt ning pärast üritust on prügi koristatud ja plats puhas.“

„Valisime vastavalt sündmuse ürituse iseloomule ja kliendigrupile grillmenüü ning burgerid. Olen varem viibinud üritusel, kus Kaks Kokapoissi olid toitlustajad ja tookord said nad väga hästi hakkama ka salati ja tordi valmistamisega. Täna olen kindel, et kaks kogenud kokapoissi saavad igasuguse menüüga ilusti hakkama ja soovitan neid soojalt,“ räägib Andrus Asavi.

Sigvard Kukk Spordipartner Trading OÜst meenutab, et nende viimane üritus koos Kahe Kohapoisiga oli Spordipartneri Jalgrattaklubi hooaja avapidu. „Hea on see, et Kokapoiste teenust kasutades ei pea olema eraldi ruume köögiga, sest nende bussis on olemas kõike vajalikku sisaldav köök sisse ehitatud,“ ütleb ta, märkides, et see eelis tavalise cateringi ees, kuna menüü ja koguste muudatusi saab läbi viia sujuvalt kohapeal. „Kuna meie seltskonna moodustavad spordiinimesed, kes soovivad toituda enamasti võimalikult tervislikult, mõtlesime seekord neile vahelduseks hoopis burgereid. Selgus, et Kahe Kokapoisi pakutavad burgeri polnud sugugi tavaliste hamburgerite moodi, vaid erinevate täidiste ja lihadega väga maitsev ja kvaliteetne toit,“ kõneleb Sigvard Kukk, lisades, et teenindus oli väga viisaks ja paindlik ning kokapoiste suuri kogemusi oli näha nii toidutegemises kui ka suhtlemises.

Vaata lisainfot kodulehelt www.kakskokapoissi.ee.

Kaks Kokapoissi OÜ
tel: + 372 511 7183
e-post: info@kakskokapoissi.ee
www.kakskokapoissi.ee

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara