(Sisuturundus) E-catering võimaldab ise internetis meeldiv menüü koostada

Catering Service pakub klientidele uudset võimalust oma menüü ise otse internetis kokku panna.
Catering Service pakub klientidele uudset võimalust oma menüü ise otse...

Ligi 20aastase cateringikogemusega Catering Service pakub klientidele uudset võimalust oma menüü ise otse internetis kokku panna. E-catering on populaarne, kinnitab ettevõtte juht Tiit Saarmann.

Nagu muudeski valdkondades, on ka toitlutusteenuse alal uueks trendiks e-teenus ehk e-catering. Toitlustamise, üritusteks vajamineva inventari rendi ja Lillepaviljoni opereerimisega tegelev OÜ Catering Service on loonud kodulehe www.e-catering.ee, mis annab kliendile võimaluse oma maitse järgi rahulikult läbi interneti sündmuseks vajalik menüü kokku panna.
„Nii saab kellestki sõltumatult vabalt valitud ajal meelepärased toidud välja valida, summa kokku arvestada ning tellimuse sisse anda. Seejärel vaatab meie teenindaja tellimuse üle ja suhtleb kliendiga, et kõik ootused paika peaksid ning mingis osas möödarääkimisi poleks,“ selgitab Saarmann ja sõnab, et e-catering on muutunud tõesti väga populaarseks mooduseks toitlustust tellida.

Catering Service pakub e-teenust juba neljas aasta. Ühtviisi populaarseks on see kujunenud nii ettevõtete kui ka eraisikute jaoks, kusjuures väga meelsasti tellitakse e-cateringi tööpäeviti kontoritesse.
Tiit Saarmanni sõnul on catering ehk peoteenus on usaldusteenus, kus cateringifirma peab suutma pakkuda mitmekesist ja individuaalset teenust, et tellija saaks oma sündmuse soovitult tähistatud. Kõige olulisem on ühise keele leidmine kahe osapoole vahel, et koostöö laabuks teineteist mõistes ning probleemideta.

Cateringiteenuse pakkumine on tema sõnul tegelikult väga stressirikas ja vastutust nõudev töö, kuid teisalt on iga pidu erinev ning see teeb pakkuja töö äärmiselt põnevaks. Kõige olulisem on aga leida tellijaga ühine „keemia“, et ei tekiks vääritimõistmist.

Cateringiteenus algab hinnapakkumisest

Esimese pakkumise saamisel ei tasu kindlasti ära ehmuda, vaid kohe öelda, kui hinnaklass kipub kõrgeks jääma: „Esimese hooga pakutakse ikka rikkalikku maksimumteenust, kuid iga nüansi saab rahulikult üle rääkida ning oma valiku teha. Iga pidu on ju enda moodi ning pole olemas ühtainust teenust, mis sobiks kõigile. Ja on täiesti mõistetav, et enamik inimesi on hinnatundlikud.“
Ta lisab, et kindlasti ei tasu vaadata ainult numbrit ridade lõpus – oluline on ju peo õnnestumine ehk lõpptulemus ning see, et kas väljakäidava raha eest ikka saadakse seda, mida loodetakse. „Kui klient on oma valiku teenusepakkuja osas teinud ning tunneb, et tema valikutest ja soovidest on aru saadud, siis tasub firmat ka usaldada, sest teatavasti cateringiteenuse pakkujatel ruumi eksimiseks pole. Seda näitavad ka meie pikad ja kindlad suhted klientidega,“ sõnab Saarmann.

Ratastel restoran jõuab kõikjale, kuhu kutsutakse

OÜ Catering Service on aastate jooksul teenindanud palju väga erineva ilme ja suurusega üritusi alates kõrgetest väliskülalistest Vabariigi Presidendi Kantseleis, välisministeeriumis ja välisriikide saatkondades kuni erapidudeni Soomes ja Venemaal. „Meie jaoks algab üritus ka ühest inimesest ning samuti suudame edukalt pakkuda tippteenust mitu päeva järjest 1000 külalisele,“ ütleb Saarmann.

Ettevõtte tootmiskompleks asub Tallinnas Kari 1A ning on esimene Eestis spetsiaalselt cateringiteenuse pakkumiseks ehitatud hoone. Ühes hoones asuvad koos köök, ladu ja kontor ning firmas on põhikohaga tööl 26 inimest.

Lisaks traditsioonilisele täispaketile, kuhu kuuluvad toitlustamine, telk, lauanõud, mööblirent, lauakaunistused, õhtujuht, muusika ilutulestik ja muud lõbustused, pakub OÜ Catering Service ainulaadset võimalust korraldada pulmi, vastuvõtte, firmapidusid, seminare, konverentse ja koolitusi Tallinna Lillepaviljonis.
Muinsuskaitse alla kuuluv Lillepaviljon asub imekaunis kohas Pirita tee ääres, kauni vaatega merele. Paviljoni Palmisaal mahutab püstijala ürituste ajal ligi 400 inimest, teatristiilis sündmuseks 300 ja istumislaudadega peol 250 inimest.

Vaata lisainfot:
www.catering.ee
www.e-catering.ee
www.lillepaviljon.eu

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara