(Sisuturundus) Unikaalne firmapidu või meeskonnatöö koolitus koos trendika põgenemismänguga

Escape Roomis on 200 ruutmeetrisel alal neli erinevat põgenemistuba, millest kaks on nelja tärni raskusastmega ja kaks keerulisemad.
Escape Roomis on 200 ruutmeetrisel alal neli erinevat põgenemistuba, millest...

Üle maailma populaarsust koguv interaktiivne ja intuitiivne põgenemismäng on suurepärane meeskonnatöö kogemus, mille läbimine muudab inimesed üksteisega rohkem arvestavamaks ning annab võimaluse testida oma loogikat. Lisaks mängulisusele pakub Escape Room ka võimalust pidada oma ruumides koolitusi ning pidusid.

„Tavaline kinokülastus on minevik, sest nüüd saab ise filmis osaleda,“ võtab lühidalt kokku juuni alguses Tallinna kesklinnas avatud Escape Roomi juhataja Rauno Herik, lisades, et Escape Roomi kontseptsioon on trendikas nagu kiirtoidukohtade seas McDonalds.

Põgenemismängu eesmärk on lihtne

2-6-liikmeline meeskond peab suutma interaktiivsest vastava sisustusega temaatilisest ruumist 60 minuti jooksul põgeneda. Selleks on nende teele veeretatud nii füüsilisi katsumusi kui ka mõistatuste lahendamisi ning sageli on mõne ülesande lahendamisel vaja nii mitu paari käsi kui ka mitut mõtlevat pead. Mängima võib tulla nii kahekesi sõbraga kui ka suurema seltskonnaga. Heriku sõnul on sügise saabudes aktiviseerunud Escape Roomis lõbusate ja unikaalsete firmaürituste korraldamine, mis on väga hea vaheldus harjumuspärastele keegli- või lasergame’dele ja välitegevustele.

„Escape Room ületas kõik ootused!“

Jane Sälik Roadwolf OÜ-st leidis info Escape Roomi kohta Facebookist, kui otsis ettevõttesisese vaba päeva ja koosoleku läbiviimiseks huvitavaid kohti ning tegevusi. „Koht tundus kohe väga põnev, kuna mulle meeldib igasugune nuputamine ja mõistatuste lahendamine, mida Escape Room lubas. Tagasiside kõigi meie 14 töötaja poolt oli väga positiivne, meeldis põnevus ja ülesande lahendamine etappidena meeskonnas. Kuigi üritusest on möödas täna juba peaaegu kaks kuud, tuleb aeg-ajalt see koht ikka veel teemaks - nii ülesannete püstitus kui ka hästi läbimõeldud detailid ning äge keskkond.“

Sälik lisab, et temale kui ettevõtte kontaktisikule ja korraldajale oli väga meelepärane Escape Roomi sõbralik ja personaalne lähenemine ning nende poolt tervikliku lahenduse pakkumine ehk siis lisaks mänguvõimalusele pakuti ka mitmekesise valikuga toitlustust.

Ilona Säälik Summer Sushist pidas Escape Roomis esmalt oma 13-aastase poja sünnipäeva. Kuna kõik külalised jäid väga rahule, tekkis mõte ka endal proovida ning nii kohtutigi ühel õhtul sõprdega seal. „Tore oli loosiga teha kaks võistkonda ja huvitav oli end proovile panna. Kogemusi ega ootusi meil ei olnud. Aimasime, mis meid ees ootab, aga kõik see, mida kogesime, ületas ootused! See õhkkond, mis seal valitseb ja see interjöör ning lood on nii ehtsad ja paeluvad, et hakkad ennast kergesti samastama ning lood uue reaalsuse. Tore oli jälgida ka oma sõpru täiesti teises situatsioonis, hoopis teise nurga alt. Kõigile oli see väga avardav ja põnev kogemus.“

Säälik märgib, et järgmisel korral kavatseb ta kindlasti seal kolleegidega aega veeta. „Kaks tuba on mul veel mängimata. Ja töökollektiiviga on tore jälgida, kuidas keegi meeskonnas töötab, millise rolli võtab. Tavapärase istumise asemel oleks see küll hea vaheldus. Usun, et minu kolleegidele oleks see ka uus kogemus!“

200 ruutmeetrit puhast põnevust

Escape Roomis on 200 ruutmeetrisel alal neli erinevat põgenemistuba, millest kaks on nelja tärni raskusastmega ja kaks keerulisemad. Kõige populaarsemaks on kujunenud Prison Break ehk Vanglast põgenemine, aga valikus on ka visuaalselt väga graafiline Slaughterhouse ehk Tapamaja, Saladuste laboratoorium ehk The Secret Lab ja elektroonikat tulvil ruum Taken, kus peab päästma maffia küüsist oma tütre.

„Meie kontseptsioon on üles ehitatud nii, et füüsiline töö ja ajutegevus jagunevad mängus võrdselt, aga samas midagi ületamatut pole. Tuleb olla intuitiivne ning oluline on meeskonnatöö – igaüks peab murdma pead, mida uus vihje võiks tähendada ning leida seos saadud ülesannete vahel,“ räägib Herik, lisades, et kuigi on päris palju ka neid, kes ei suuda siiski toast põgeneda, on kõik mängijad siiski seni väga rahule jäänud.

Ettevõtetele pakub Escape Room võimalust kasutada 25 inimesele mõeldud konverentsiruumi. Suurema seltskonna, kuni 50 inimese puhul saab toitlustuse tellida Rootsi laua stiilis. Pärast ajutööd ja koolitust on hea läbi teha korralik meeskonnamäng ning nautida toitlustusfirma MyChef suupisteid või sooja toitu.

„Oleme väga paindlikud. Kui koolituspäeva lõpus on ette nähtud pidu või tööandja soovibki oma kollektiivile mõnusat lõõgastust koos laheda kogemusega, oleme kokkuleppel avatud ka kauem. Suurem seltskond saab mängida vahetustega,“ lisab Herik, märkides, et ülesanded ja vihjed mängudes on inglisekeelsed, mistõttu on Escape Room heaks väljakutseks ka väliskülalistele ning kolleegidele teistest riikidest.

Vaata tutvustavat videot Escape Roomist siit.

Escape Room
Lootsi 8, Tallinn
e-post info@theescaperoom.ee
tel+372 600 9232
Koduleht www.theescaperoom.ee

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara