(Sisuturundus) Lumine jõulupidu ja aktiivsed talvepäevad talveparadiisis Pühajärvel

Lõuna-Eestis Otepää vahetus läheduses asuv Pühajärve Spa & Puhkekeskus pakub võimalust pidada ettevõtte talvepäevad, jõulupidu või koolitused Eesti kauneima järve kaldal, mis talviti muutub tõeliseks talviseks paradiisiks.
Lõuna-Eestis Otepää vahetus läheduses asuv Pühajärve Spa & Puhkekeskus pakub...

Lõuna-Eestis Otepää vahetus läheduses asuv Pühajärve Spa & Puhkekeskus pakub võimalust pidada ettevõtte talvepäevad, jõulupidu või koolitused Eesti kauneima järve kaldal, mis talviti muutub tõeliseks talviseks paradiisiks.

Siit leiavad oma nii murdmaa-, mäesuusa- ja lumelaudurid, mootorkelgufännid kui ka lihtsalt lumisel maastikul matkajad ja loodusenautijad.„Pühajärve konverentsikeskuse mõisahoone ülakorrusel on ideaalne paik nii pidulike sündmuste ja kohtumiste kui ka konverentside, seminaride ja töönõupidamiste korraldamiseks linnasaginast eemal. Pakume kolme audio- ja videovahenditega varustatud konverentsiruumi, mis mahutavad umbes 100, 50 ja 25 inimest,“ ütleb Pühajärve Spa & Puhkekeskuse müügi- ja turundusdirektor Liina Lambot-Lepp.

Vaikne ja sõbralik keskkond lisab headele mõtetele lennukust ning võimaldab pärast töiseid tunde meeskonnaga ühiselt hinge tõmmata, samuti spordis mõõtu võtta ja ühisvaimu tugevdada. Pärast pingutavat koolituspäeva või ajurünnakut pakub Pühajärve Spa & Puhkekeskus erinevaid võimalusi nii klassikalise lõõgastava spaapuhkuse sõpradele kui ka aktiivsemale inimesele.

Aktiivset tegevust jagub küllalt: näiteks ujulas, jõusaalis, bowlingus või ilusalongi külastades, samuti annab talvepealinna lähedus võimaluse mõnusateks talveharrastusteks. Keskuse territooriumil paikneb neli looduskaitseobjekti: Pühajärv, Sõjatamm, Sõjatammik ja Pühajärve mõisapark.

Tervisespaa pakub rahu ja lõõgastust nii hingele kui kehale

Pühajärve mõisapargi südames paiknev spaahotell pakub külastajaile hubast, kõigi mugavustega majutust ja spaahoolitsusi. Hotellis on 87 kahekohalist tuba ja 12 sviiti, millest seitse on sauna ning täissein-panoraamaknaga, kust avaneb unustamatu vaade Pühajärvele. Samuti on olemas toad erivajadustega inimestele ja allergikutele.

„Pakume head tervise- ja lõõgastusprotseduuride valikut, mille hulgast leiab igaüks endale midagi. Meie spaakeskus koosneb kahest osast: endisest taastusravikeskusest on välja kasvanud kaasaegne ja hubane tervisespaa, kehale ja hingele pakume rahu ja lõõgastust luksuslike spaahooldustega. Lisaks osutavad teenuseid kosmeetik ja juuksur,“ kirjeldab Lambot-Lepp.

Elegantses 110-kohalises restoranis pakutakse külalistele buffee-hommikueinet ning lõuna- ja õhtusööke. Nädalalõppudel on õhtuti avatud a´la carte restoran, kus saab korraldada jõuluvastuvõtte, sünnipäeva- või pulmapidusid ning erinevaid firmaüritusi. Vanas mõisakeldris asub sopiline avatud grillköögiga pubi kuni 100 külastajale, kus saab nädalavahetustel elava muusika saatel jalga keerutada. Privaatseks kohvinautimiseks sobib hästi eksklusiivne klaasseintega tornikohvik, millest avanev imeline vaade Pühajärvele ja Otepää looduspargile teeb igast kohvi või kokteili nautimisest omaette väikese elamuse. Samuti on see hea paik privaatsemateks ärikohtumisteks.

2009. aasta veebruaris võitis Pühajärve Spa & Puhkekeskus majutusettevõtete konkursil “Rohelise Võtme Aastaauhinnad” peaauhinna mahetoidu projekti eest. Ökoloogiliselt puhast toitu pakutakse hotelli hommikusöögil ning grupimenüüdes. Keskkonnasõbralikult majandava ettevõtte märgis Roheline Võti on Pühajärvel juba 2003. aastast.

Lähenevale jõuluajale mõeldes on juba valmis ka hõrgutavad erimenüüd ja jõulupidude pakkumised – küsi infot pjpk@pjpk.ee.

Külasta ka kodulehte www.pyhajarve.com.

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara