(Sisuturundus) Strand SPA & Konverentsihotell – 23 aastat kogemusi sündmuste korraldamises

Lääne-Eesti suurim konverentsikeskus Strand SPA & Konvrentsihotell pakub ainulaadset võimalust viia läbi konverents 500-kohalises saalis, pidutseda merevaatega peosaalis, puhata spaas või privaatsaunas, lõõgastuda wellness keskuses, külastada restorani ja lobby baari ja veeta lõbusalt aega siseminigolfis.
Lääne-Eesti suurim konverentsikeskus Strand SPA & Konvrentsihotell pakub...

Lääne-Eesti suurim konverentsikeskus Strand SPA & Konvrentsihotell pakub ainulaadset võimalust viia läbi konverents 500-kohalises saalis, pidutseda merevaatega peosaalis, puhata spaas või privaatsaunas, lõõgastuda wellness keskuses, külastada restorani ja lobby baari ja veeta lõbusalt aega siseminigolfis.

„Meie kaheksa konverentsisaali on erineva suuruse ja kujuga. Väiksemad saalid mahutavad kuni kümme inimest ning sobivad tööintervjuude, koosolekute ja nõupidamiste läbiviimiseks. Järgmistesse mahub kuni 55 inimest ning need on ideaalsed koolituste ja seminaride läbiviimiseks. 95-kohaline kaldauditoorium on hubane ruum seminaride läbiviimiseks, filmi näitamiseks või kontserdi korraldamseks, konverentsi- ja peosaal Lahe mahutab banketistiilis kuni 300 külalist ning suurim, 500kohaline saal on mõeldud suuremateks pidudeks ja konverentsideks,“ tutvustab hotelli tegevjuht Aime Vilgas.

Kõigis konverentsiruumides on kaasaegne esitlus- , heli- ja valgustehnika, WIFI, konditsioneer, dataprojektor, pabertahvel, ekraan, TV ja video võimalus ning osades saalides ka sünkroontõlke valmidus. Paljud külastajad peavad konverentsisaalide eeliseks päevavalguse olemasolu.

„23 tegevusaasta jooksul oleme kogunud korraliku kogemuste pagasi nii väikeste kui suurte ürituste korraldamisel, pakkudes kohapeal professionaalseid tugiteenuseid. Nii saavad osalejad muretult keskenduda ürituse sisulisele poolele,“ räägib Vilgas. „Tänu pikaajalisele kogemusele, teenuste mitmekesisusele, paindlikkusele ning koostööpartnerite laiale võrgule on meie juures võimalik läbi viia erineva suuruse ja eesmärgiga sündmusi. Nende suurepärasele õnnestumisele aitab alati kaasa meie abivalmis meeskond.“

Lähenevale jõulajale mõeldes suureneb ettevõtetel uute ja huvitavate peosaalide otsimise huvi. Strandil on pakkuda kaks eriilmelist peosaali: suurimas Jurmala saalis on lisaks konverentsidele toimunud vägagi erineva iseloomuga firma- ja erapidusid, castinguid, pulmi, kontserte, teatrietendusi, tantsuvõistlusi, minimesse jne. Ruum võimaldab tänu kõrgele laele viia tegevusi ka põrandapinnast kõrgemale.

Hotelli viiendal korrusel asuval Lahe saalil on lummav panoraamvaade Pärnu lahele. Erikujuline, valgusküllane ja pehme mööbliga saal erineb traditsioonilistest ruumilahendustest ning laseb fantaasial lennata oma ürituste planeerimisel. Hotelli hubane soojades toonides spaa on mõnusaks lõõgastuseks, pakkudes auru- ja soome sauna mõnusid, soojendusega laavakivitoole, massaaži- ja mullivanni ning jahutavat basseini. Korraga mahutab spaa kuni 50 külalist ja sobib suurepäraselt pidude korraldamiseks.

Menukast pansionaadist sai populaarne konverentsihotell

Hotell Strand ehitati 1985. aastal kuurortlinna Pärnusse, Moskva Infoagentuuri Novosti ajakirjanikele puhkamiseks. Hoone oli kohalikule linnarahvale sel ajal suletud ja töötas APN-i pansionaadina kuni Eesti Vabariigi taasiseseisvumise ajani. Tööd hotellina Strand alustati 13. novembril 1992. aastal, mil majja saabus esimene majutuja. Maja oli oluliselt väiksem kui täna – kõigest 60 tuba, auditoorium 96 inimesele, väike nõupidamiste ruum, 80-kohaline restoran, baar ja keeglisaal. Hotelli algusaastatel oli vaja langetada ka käesoleva hetke jaoks oluline otsus, millises suunas liikuda ja investeerida ja kas valida sanatooriumi või konverentsihotelli tee. Otsustati valida äri- ja konverentsihotelli tee ning seda suunda on 23 aastat järjepidevalt arendatud.

Täna on Strand SPA & Konverentsihotell 187-toaline hotell, kus lisaks puhkamisele saab korraldada konverentse, seminare ja mitmesuguseid erinevaid sündmusi. Strand on sündmuste sünnikoht.

Ootame teid külla!

Lisainfot vaata: www.strand.ee

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara