(Sisuturundus) Kas solaarium saab olla kasulik?

Oktoobris on kõikidel uutel klientidel võimalik ise tasuta järele proovida, kas päevitamine solaariumis on samaväärne loodusliku päikesega. Uus Sun Angel on saadaval d päike salongides Tallinna südalinnas Narva mnt 7 ja Viimsi keskuses Sõpruse tee 15. Vaata lisainfot kodulehelt www.dpaike.ee/kampaania.
Oktoobris on kõikidel uutel klientidel võimalik ise tasuta järele proovida, kas ...

Mõõdukus on märksõna, sest ükskõik mille liigne tarbimine on mitte soovituslik. Põhjamaa inimestena saame päikest nautida kõigest loetud kuudel aastas ja kui juhtub olema selline suvi nagu oli meil just nüüd, siis võib päikese käes viibimise aeg taanduda lausa mõnele nädalale kogu aastast. Mis ei ole kahjuks piisav aeg organismile vajaliku D vitamiini ammutamiseks.

Kuid meie organism vajab D vitamiini regulaarselt ja selle peamiseks allikaks on päike. D vitamiini kutsutakse rahvasuus ka päikesevitamiiniks, mis aitab ennetada paljusid haigusi ja peamiselt tugevdab meie immuunsüsteemi, luid ja lihaseid.

Tänu tehnoloogia arengule ei ole tänasel päeval enam miski võimatu nagu ka see, et nüüd on võimalik looduslikku päikest nautida ka sisetingimustes, teisisõnu saate d päike päevituskabiinides päevitades täpselt sellise UV kiirguse doosi, kui viibides päikese käes ekvaatori laiuskraadidel keskpäeval. Pigmendi moodustumise protsess on samasugune kui rannas päevitades, kuid päevitamine ise on ohutum, sest solaariumis on päikese käes viibimise aeg piiratud erinevalt rannas lebamisest, kus tihti veedetakse terveid päevi.

Kasulik D vitamiin ilma päevitusjumeta

Seda, et päevitamise peamine eesmärk peaks olema D vitamiini ammutamine, tõestab ka fakt, et päevitussalongis on võimalik valida seade, mille programm võimaldab kehal moodustada õige koguse D vitamiini, kuid samas ei teki silmaga nähtavat jumet. Ja alles seejärel võiks olla eesmärgiks atraktiivsem välimus läbi päevitunud jume.

Uus Sun Angel võimaldab päevitada personaalselt, teades kui palju UV-kiirgust Sinu nahk hetkel talub. Arukas nahasensor mõõdab kõigepealt naha UV-kiirguse tundlikkust otsmikult ning seejärel keha heledamalt piirkonnalt. Saadud mõõtmistulemustega arvutab Sun Angel individuaalse UV-kiirguse koguse. Nahatüübi analüüs võtab aega vähem kui kümme sekundit ja nüüd saab olla kindel, et see päevitus on töötatud ainult personaalselt Sulle välja.

Sun Angel päevitus on isegi tõhusam kui päevitada loodusliku päikese käes tänu UV-A ja UV-B kiirguse kombineeritud toimele. Tänu optimaalsele UV kiirte tasakaalule puudub põletuse saamise oht.

Mugavusfunktsioonid – mahe kliima, justnagu Vahemere ääres, kvaliteetne 3D Sound heliprogramm ja soe päike on need mugavusfunktsioonid, mis muudavad päevitamise elamuseks ja päeva lõõgastavamaks hetkeks.

Mõõdukus on märksõna!

Oktoobris on kõikidel uutel klientidel võimalik ise tasuta järele proovida, kas päevitamine solaariumis on samaväärne loodusliku päikesega.
Uus Sun Angel on saadaval d päike salongides Tallinna südalinnas Narva mnt 7 ja Viimsi Keskuses Sõpruse tee 15.

Vaata lisainfot kodulehelt www.dpaike.ee/kampaania.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine