(Sisuturundus) Firmasündmused linnamürast eemal Põlvas hotellis Pesa

Tartust vaid 45 minuti kaugusel asuv Pesa hotell sobib suurepäraselt seminaride, infopäevade, koosolekute ja konverentside korraldamiseks.
Tartust vaid 45 minuti kaugusel asuv Pesa hotell sobib suurepäraselt seminaride,...

Rohelise Võtme hotell Pesa Lõuna-Eestis, lõõtsapealinnas Põlvas, pakub rahuliku miljöö ja kohalikust toorainest valmistatud maistvate toitudega hubast peatumispaika nii puhkajatele kui ärireisijatele.

Tartust vaid 45 minuti kaugusel asuv Pesa hotell sobib suurepäraselt seminaride, infopäevade, koosolekute ja  konverentside korraldamiseks. Avar, valgusküllane ja 80-ruutmeetrine seminariruum on varustatud eduka ürituse läbiviimiseks kõigi vajalike vahendite ja tehnikaga. Tänu kergesti ümberpaigutatavale sisustusele saab seminariruumi kujundada vastavalt kliendi soovidele.

Mõttevärskenduseks pakub hotell Pesa kosutavaid energiapause, mille kõrval saab seminarirõdul nautida päikest ja vaadet väikelinna koduaedadesse. Endale meelepärase suupistete valiku saab teha kodulehel asuvast kohvipausimenüüst või küsida eraldi pakkumist toitlustusjuhilt. Toekamaks kehakinnituseks lõuna- ja õhtusöögi näol on külalised lahkelt oodatud hotelli restorani ning suvisel ajal on võimalus einet nautida ka Päikeseterrassil. Menüü aluseks on kohalikud toorained ja retseptid, kuid road on valmistatud ja serveeritud moodsas võtmes.

Edukas töine koosviibimine väärib kosutavat und mõnes meie mugavas numbritoas. Pesa hotelli 30 numbrituba pakuvad öömaja enam kui 60 inimesele. Hotellitoad on sisustatud täispuidust mööbliga ja põrandaid katab naturaalne saareparkett. Järgmisel hommikul saate keha kinnitada kosutava buffet hommikusöögiga.  
 
Suurepärane võimalus muuta kordaläinud koosviibimine meeldejäävaks on aktiivne seiklustegevus öömatkadest raftisõitudeni, mängida bowlingut 200m eemal asuvas keskuses või nautida saunamõnusid ja värksendavat suplust hotelliga samas kompleksis asuvas ujulas.  Lisaks jäävad meie juurest kiviviske kaugusele nii Taevaskojad, Mooste mõis, Maanteemuuseum kui ka teised põnevad ja avastamist väärivad kohad.
Parkimistasu pärast ei pea muretsema, sest see on tasuta.

Küsi lisainfot:
Hotell Pesa
Uus 5, Põlva
Tel  +372 5622 2881
E-mail broneering@kagureis.ee
Vt asukohta kaardilt.
www.kagureis.ee

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara