(Sisuturundus) Toosikannu Puhkekeskus - Eesti ainus loomasafari vürtsitab iga pidu ja seminari

Raplamaal asuv Toosikannu Puhkekeskus on lahe peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.
Raplamaal asuv Toosikannu Puhkekeskus on lahe peokoht nii suurematele kui ka...

Raplamaal asuv Toosikannu Puhkekeskus on lahe peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.

Tallinnast vaid tunnise autosõidu kaugusel metsade vahel asuvas Toosikannu Puhkekeskuses on Eesti uusim jahi- ja laskespordikeskus. 920 hektari suuruses loomapargis elavad põdrad, metssead, punahirved ning teised metsaelukad, pakkudes avastamis- ja silmarõõmu nii matkaautoga ulukisafarit läbides, fotojahti pidades või vaatlustornides linde ja loomi vaadeldes. Lisaks asub Toosikannul kalarikas järv, kus saab lisaks õngitsemisele ka paadiga sõita.

„Meil on palju erinevaid võimalusi meelelahutuseks ja aktiivseks puhkuseks – korraldame ATV-, mootorsaani- ja hobuvankrimatku ning reesõite, samuti räätsamatku talvisel rabamaastikul või kevadisi kanuuretkesid Käru jõel,“ tutvustab puhkekeskuse tegevjuht Valdo Virvelaid. „Avaral maa-alal saab osaleda seiklus- ja meeskonnamängudes ning orineteerumises, täpsust proovida õhupüssi- ja vibulaskmises ning lisaks pakume külastajatele lõõgastust soome-, vene- ja suitsusaunas ning kümblustünnis.“

Toosikannu Puhkekeskuse loomapargis on võimalik loomavaatlusmatkale tulla aastaringselt. Metsloomad on loomapargis julged, kuna jahti siin aktiivselt ei peeta.

Tänu mitmekülgsetele ajaveetmisvõimalustele on Toosikannust saanud populaarne koht seminaride, koolituste ning ettevõtete suve- ja talvepäevade pidamiseks.

Peamajas peasaalis on kohti kuni 120 inimesele. Lisaks asub peamaja esimesel korrusel õdus kaminaga 30-kohaline Jahisaal, kus huvilised saavad tutvuda Eesti suurima hirveliste trofeede kollektsiooniga.

Peamaja teisel korrusel on 14 tuba, kus on kokku 53 voodikohta. Peamajas hoovil asuva Aidamaja seminarisaal mahutab teatristiilis kuni 70 inimest ning U-lauana kuni 40 inimest. Saali varustuses on dataprojektor, helitehnika, pabertahvel ja wifi. Aidamajas on ka viis tuba, kokku kuni 18 voodikohaga, sealhulgas on olemas invatuba.

Puhkekeskusest privaatselt neli kilomeetrit eemal, keset Toosikannu Loomaparki asuvas Ale-Sepa Puhkekompleksis saab pidulikku sündmust või seminari korraldada kuni 50 külastajale. Puhkemaja kõrval asuv tänavu valminud uus majutusmaja mahutab kuni 40 inimest.

Kokku pakub Toosikannu sisemajutust kuni 200 inimesele. Toosikannu köök ja tublid kokad on võimelised toitlustama oma suurepäraste roogadega ka mitmetuhandelist seltskonda. Kõik toidud valmivad kohapeal, osad grillroad lausa klientide silme all. Toosikannu külaliste lemmikroad on hõrgutavad ulukipraed põdra- ja metssealihast ning hooajaliselt pakutakse ka menüüs kobrast.

Aitame korraldada teie sündmust algusest lõpuni! Tulge meile külla!

Lisainfo kodulehelt www.toosikannu.ee.

Toosikannu Puhkekeskus
Jõeküla küla, Käru vald, Raplamaa
Tel: 48 98 160
E-post: info@toosikannu.ee
www.toosikannu.ee

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Tallinna Õpetajate Maja – väärikas peo ja koolituskoht vanalinna südames

Tallinna Õpetajate Maja on raekoja platsi ääres asuv kolmest majast koosnev kompleks, kus on võimalik korraldada pidusid, konverentse, koolitusi, vastuvõtte, kontserte ja palju muud.

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine