(Sisuturundus) Holstre-Polli puhke-, spordi- ja konverentsikeskus pakub rikkalikku teenustevalikut

Viljandimaal Loodi looduspargis asuv Holstre-Polli puhke-, spordi- ja konverentsikeskus pakub külastajatele meelerahu, tervist ning elurõõmu. Looduskaunile asukohale ja mõttetööks vajalikule privaatsusele on boonuseks kaasaegsed võimalused seminaride, koosolekute, koolituste ja konverentside läbiviimiseks.
Viljandimaal Loodi looduspargis asuv Holstre-Polli puhke-, spordi- ja...

Viljandimaal Loodi looduspargis asuv Holstre-Polli puhke-, spordi- ja konverentsikeskus pakub külastajatele meelerahu, tervist ning elurõõmu. Looduskaunile asukohale ja mõttetööks vajalikule privaatsusele on boonuseks kaasaegsed võimalused seminaride, koosolekute, koolituste ja konverentside läbiviimiseks.

„Varasemalt spordikompleksina tuntud Holstre-Polli keskus on teinud läbi märkimisväärsed uuendused, kasvades puhke- ja konverentsikeskuseks, kus on omakorda ei ole kasutamata jäetud parimaid sportimisvõimalusi,“ tutvustab keskuse juhataja Anu-Liis Truumaa.

Keskuse kamina ja kohvikuga saali mahub üle 50 inimese, suur seminarisaal on mõeldud kuni 34 osalisele, vaimutöö jaoks ideaalne interaktiivse tahvliga õppeklass mahutab kuni 24 ning hubane kaminaruum 12 inimest. Seminariruumide hinna sees ka vastav tehnika: arvuti, projektor, ekraan, teler ja tahvlid. Aastaringselt on hostelis majutuskohti 50, lisaks suvised 50 kohta kämpingutes ja spordimajas.

„Pärast aktiivset ajurünnakut pakume külalistele võimalust nii lõõgastumiseks, sportimiseks kui ka meeskonnatööks. Mõnusat olemist pakuvad puhke- ja grillimiskohad, saun, vaatetorn ning võimalus korraldada tõelist „suusabaasi tantsupidu“. Meil on korralikult on hooldatud matka- ja suusarajad, asfaltkattega rulluisu- ja suusarajad, palliväljakud ning spordiinventari laenutus. Lisaks ka disc-golfi rada,“ loetleb Truumaa, lisades, et klientide elu teevad oluliselt lihtsamaks valmiskujul pakutavad seminari-, matka- ja seikluspaketid. Paindlikult ollakse valmis kokku panema ka klientide erisoovidele vastavat paketti.

Vaid 17 km Viljandist asuv Holstre-Polli piirkond on väga lummav. Siin on erineva pikkuse ja raskusastmega hooldatud metsarajad, millede kogupikkus on üle 30 km. Kevadest sügiseni sobivad need suurepäraselt matkamiseks, jooksmiseks, kepikõnniks, maastikurattasõiduks ja orienteerumiseks; talvel on avatud korralikult hooldatud suusarajad, mis loodusliku lume puudumisel kaetakse kunstlumekattega.

Holstre-Polli puhkekeskuse ajalugu ulatub 1960ndatesse aastatesse, kui omaaegne tuntud suusamees Heino Bergman avastas Polli mägede piirkonnas suurepärased tingimused suusaradade loomiseks. Tema algatusest said alguse mõnusad suusarajad, kus ka hulk sportlasi saavutas kiiduväärt tulemusi. 2005. aastal valmis kaasaegsete võimalustega 49kohaline peamaja, kuhu loodi arvestatavad võimalused nõupidamiste ja seminaride korraldamiseks.

„Meie soov on tuua linnainimesed looduse energia ja ilu keskele. Siin on suurpärased võimalused pidada seminare, konverentse, treeninglaagreid, võistlusi ja pidusid. Olete oodatud!“ kutsub Holstre-Polli keskuse juhataja.

Vaata lisainfot kodulehelt www.holstrepolli.ee.

SA Holstre-Polli Tervisekeskus
Viisuküla küla, Viljandi vald
Tel +372 530 47 829
E-post: info@holstrepolli.ee
www.holstrepolli.ee

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara