(Sisuturundus) Klaara-Manni puhke- ja seminarikeskus pakub elamusi nii suvel kui talvel

Pärnumaal Tori vallas asuv Klaara-Manni puhke- ja seminarikeskus kutsub külalisi pidama vahvaid jõulupidusid, asjalikke seminare ja tähistama romantilisi tähtpäevi. Klaara-Mannile on oodatud kõik, kes peavad lugu kaunist loodusest, maitsvast toidust ja toredast meelelahutusest.
Pärnumaal Tori vallas asuv Klaara-Manni puhke- ja seminarikeskus kutsub...

Pärnumaal Tori vallas asuv Klaara-Manni puhke- ja seminarikeskus kutsub külalisi pidama vahvaid jõulupidusid, asjalikke seminare ja tähistama romantilisi tähtpäevi. Klaara-Mannile on oodatud kõik, kes peavad lugu kaunist loodusest, maitsvast toidust ja toredast meelelahutusest.

„Meie juures saab pidada talviseid ja romantilisi lapsepõlve meenutavaid sündmusi, mis poevad hinge igale inimesele. Lisaks kaunile loodusele ja maitsvale ehedale kodumaisele toidule võidavad külaliste südameid õdus kamin ning hubane interjöör,“ sõnab Klaara-Manni perenaine Katrin Ruumet.

Keskuse esimese korruse suur saal mahutab 100 ja teise korruse kahest ruumist üheks ühendatav saal kuni 120 inimest. Ruumid võimaldavad ligipääsu ka liikumispuudega inimestele ning on kaetud traadita interneti levialaga. Külalised on oodatud nii asjalikele töistele seminaripäevadele kui ka lõõgastavaid jõulupidusid ja toredaid talvepäevi veetma.

Lisaks saab kohapealt tellida toitlustuse, majutuse ning lisatehnikat ja muidugi aktiivset tegevust ning muusikalisi elamusi. „Lootes ilusale talvele, saame pakkuda tõukekelgumatku kauni Soomaa ilusate jõgede ümber. Ettetellimisel korraldame kaasahaaravaid, veidi klaaramannilikus võtmes kontserte ning lisaks on väga populaarsed meeldejäävad teemapeod, millest leiavad erilist rõõmu pisemad külalised ning nutikust ja seiklusi suuremad osalejad,“ kirjeldab Ruumet.

Seminaridel ja koosolekutel osalejatele pakub paeluvat tegevust Päkapiku Akadeemia, mis aktiivse ajutegevuse, lõunasöögi ja kohvipauside järel annab inimestele võimaluse end ergutada ning oma maailma uusi tuuli ligi lasta. Päkapiku Akadeemia pakub tegevust nii ruumis sees kui ka väljas ning vaatamata nimele on suunatud just täiskasvanutele.

Armastus käib kõhu kaudu

„Meie köök on tõepoolest saanud külastajatelt ainult kiidusõnu, sest pakume hea maitsega eestipäraseid toite, mis teisalt on ka vaatamist väärt,“ kiidab Ruumet keskuse kokkasid.

Isuäratamiseks pakub Klaara-Manni näiteks tervisesmuutisid, punapeeditrühvleid ja linnumaksapasteeti kuldse röstsaiaga. Kogukamaks suutäieks on suitsune kaelakarbonaad marjase hapukapsaga, kapsarullid värske kartuli ja tilliga ning Soomaa lambaliharoad mõnusas köögiviljakasukas. Suu saab magusaks karamellise ahjuõuna, kaeraküpsisega kakao-hapukoorevahu ning vanaema plaadikoogiga.

Lisaks on alati pakkumises kalaroad ning odrakruubisalat, sült äädika ja mustikasinepiga, marineeritud seened ja kurgid jne. Veel pakub Klaara-Manni võimalusi hobumatkadeks Tori hobustel, giidiga ekskursioone Soomaale, Tori põrgusse ja kirikusse, seiklusmatkajatele metsamänge, viburada, loodustundmise ja käsitöötunde, GPS-orienteerumist ja teematubasid, kus näiteks oma lugusid räägivad kohalikud jahimehed või 80-aastane Muraka-Memm kõneleb luule sünnist.

Majutuspinda on Klaara-Mannil täna 18 tuba ehk ca 44 voodikohta, millele lisanduvad soovi korral lisavoodid.

„Meid külastavad välismaalased soovivad harilikult nautida üksikut metsikut loodust ning seda vapustavat elamust me neile ka pakume. Kui väliskülalistega tulla meie juurde seminare ja koosolekuid pidama, võite olla kindlad, et nende lootused ja ootused täituvad,“ lisab Ruumet. „Lisaks asume logistiliselt heas kohas ning meie ruume on võimalik kohandada eesmärgi järgi – pulmad, seminarid, koosviibimised nii suvel kui ka talvel.“

EHE toode – Maanaise spaa

Klaara-Manni pakub ka tervistavaid elamusi läbi sauna, looduse ja traditsioonide, kus saab tundma õppida Eesti saunakultuuri ning nautida õpitut kohe läbi ehedate saunaelamuste. Maanaise spaa ei ole muide mõeldud ainult naistele!

Klaara-Manni puhkemaja Senni saun ehk Eesti saun sisaldab omal soovil valitud ürdivihta – pärna-, tamme-, pihlaka- või kaseürdivihta. Seejärel viiakse läbi neli protseduuri omal nahal isetegemise rõõmuga ning vahele räägitakse põnevat saunajuttu – teadjad inimesed jutustavad Taimede ja Looduse väest ning meie enda seesmisest energiast. Värskenduseks ootab pangedušš.

Klaara-Mannit on tunnustatud märgiga “Märk kindlast arengust”. Keskuse missioon on pakkuda ärikliendile seminari-koolituste korraldamist koos aktiivse puhkusevõimalustega, kaasates kohalikke inimesi, looduslikke ressursse ja võimalusi ning piirkondlikku omapära.

Lisainfo leiab kodulehelt www.klaaramanni.ee.

Tulge külla!

Klaara-Manni puhke- ja seminarikeskus
Randivälja küla, Tori vald, Pärnumaa

Info ja broneerimine:
tel +372 5645 7745
e-post: info@klaaramanni.ee
www.klaaramanni.ee

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara