(Sisuturundus) Multifunktsionaalne Arigato keskus seob omavahel töö, lõbu ja sportimise

Tallinnas Haaberstis asuv Arigato on enamat kui lihtsalt spordiklubi – multifunktsionaalsetes ruumides on võimalik korraldada koosolekuid, seminare ja pidulikke üritusi nii pisematele seltskondadele kui ka sadadele külastajatele. Soovi korral saab sündmused siduda spordiga, et saavutada läbi vaimse, füüsilise ja hingelise harmoonia oma elus tasakaal.
Tallinnas Haaberstis asuv Arigato on enamat kui lihtsalt spordiklubi –...

Tallinnas Haaberstis asuv Arigato on enamat kui lihtsalt spordiklubi – multifunktsionaalsetes ruumides on võimalik korraldada koosolekuid, seminare ja pidulikke üritusi nii pisematele seltskondadele kui ka sadadele külastajatele. Soovi korral saab sündmused siduda spordiga, et saavutada läbi vaimse, füüsilise ja hingelise harmoonia oma elus tasakaal.

Arigato Päikesesaal on valgusküllane ruum, mille seintest 70% on klaas ning põrandal mõnus, eksklusiivne puitparkett. Ruum on hubane ja tõeline pärl teiste samalaadsete seas, võimaldades ürituste korraldamist kuni 60-le inimesele koos laudades istumise ja tantsuruumiga. Siin on peetud pulmi, sünnipäevi, jõulupidusid kui ka konverentse.

Keskuse esimese korruse suur saal mahutab püstijala kuni 800 inimest ning eemaldades helikindla vaheseina suure ja väikese saali vahel, lisandub avarasse ruumi veel 300 istekohta. Ümarlaudadega istumisel on need numbrid vastavalt 300 ja 150. „See on ideaalne koht seminaride, ühesmõtlemise ürituste ja pidude jaoks väga suure seltskonnaga. Ruumi ülesehitus võimaldab istumist tribüünidel, teatristiilis või laudkondadena. Saali saab kasutada nii välisvalgusele avatult ilma kardinateta kui ka täispimendusega,“ tutvustab Arigato juht Katrin Puusepp.

Eraldiseisvana saab rentida ka suure saali kõrval asuvat väiksemat saali, mis mahutab istumisega kuni 150 inimest pidulauda või mitusada inimest teatristiilis.

Arigato neljandal korrusel asuv Taeva tuppa mahub mõnusalt toimetama kuni 25 inimest ja seda nii ühise suure laua taha kui ka eraldi laudkondades. Taeva tuba on suurepärane võimalus väljaspool kontorit koosolekute ja töötubade korraldamiseks, pakkudes lisaks hubasusele toredat vaadet ning palju avarust.

Lisateenusena traditsioonilistele üritustele on Arigatos võimalik seminaride, konverentside ja pidudega siduda sport. „Meie maja võimaluste hulka kuuluvad traditsiooniline jooga, kuuma ruumi jooga (hot yoga) ja parimate võimalike Technogymi seadmetega jõuruum. Lisaks saame pakkuda seminare meie treeneritega nii tervislike eluviiside, erinevate treeningute ja toitumise teemadel ja/või personaaltreeninguid vastavalt klubi võimalustele,“ räägib Arigato juht Katrin Puusepp.

Arigato plussideks on veel kohapealne toitlustusteenus ning abi sobiliku mööbli, tehnika ning muude vajalike vahendite leidmisel. Parkimiskohti on maja ümber piisavas koguses nii autodele kui ka bussidele. Peale ürituste korraldamiseks sobivatele pindade ja esmaklassilise spordiklubi, asuvad Arigatos ka iluteenuste pakkujad ning Eestis ainulaadne Reeboki sporditarvete pood.

Arigato on jaapani keeles „tänan“. Olete oodatud!

Lisainfo leiab kodulehelt www.arigato.ee.

MTÜ Arigato Spordiklubi
Rannamõisa tee 3, Tallinn
Tel: +372 6580 888
E-post: arigato@arigato.ee
www.arigato.ee

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara