(Sisuturundus) Seminar laeval toob rutiinist välja ja loob värskeid mõtteid

Laevas püsib seltskond alati mõnusalt koos ning lisaks ajurünnakutele pakub Eckerö Line uuenenud nõupidamistekeskuses nii maitsvaid lõunaid kui ka lõõgastavaid ja põnevaid võimalusi meeskonnamängudeks.
Laevas püsib seltskond alati mõnusalt koos ning lisaks ajurünnakutele pakub...

Seminari ja koosoleku pidamine merel murrab rutiini ning avab meeled, muutes iga kokkusaamise eriliseks ja edukaks. Laevas püsib seltskond alati mõnusalt koos ning lisaks ajurünnakutele pakub Eckerö Line uuenenud nõupidamistekeskuses nii maitsvaid lõunaid kui ka lõõgastavaid ja põnevaid võimalusi meeskonnamängudeks.

„Mõnus koht ja hea teenindus on suurepäraseks vundamendiks õnnestunud koosolekule. Lisaks meie hubastele tänapäevase tehnikaga varustatud ruumidele muudab koosoleku korraldamise lihtsaks laeva lisateenuste lai valik,“ ütleb Eckerö Line Baltikumi müügi- ja turundusjuht Peep Siinmaa, nentides, et seminarist laeval on saanud tänu sobivale ajagraafikule ehk kella 11.30-18 tugev konkurent teistele pealinna konverentsikeskustele.

Laeval MS Finlandia avatud uus koosolekukeskus sobib nii koosolekute ja seminaride pidamiseks, minimesside ja näituste läbiviimiseks kui ka pidudeks. Keskusel on omaette sissepääs ja riietehoid ning ruumid on varustatud traadita interneti, digi-, klaas- ja pabertahvlitega.

Lisaks koosolekusaalidele kuulub keskuse juurde lounge, mis pakub head võimalust veeta merereis rahulikult, vajadusel arvutiga tööd tehes või segamatult lugedes. Lounge mahutab kuni 36 inimest ja seda on võimalik broneerida ühe kollektiivi kasutusse. Keskuse aulas on alati kaetud laud kohvi ja väikeste soolaste ning magusate snäkkidega, seega on ka allpool toodud päevakavas märgitud kohvipauside ajad vabalt muudetavad. Suuremat nälga aitab vaigistada õhtupoolikune eine laeva Eckerö Buffet restoranis, kus rikkalikust rootsi lauast leiab endale meelepärast nii mereandide sõber kui liharoogade austaja.

Keskusesse kuuluvad erineva suurusega koosolekuteruumid

Ruumid 1 ja 2 on mõeldud kumbki 50 inimesele, kuid ühendatuna mahutab saal kuni 110 inimest. Ruumis on helisüsteem nii esinejale kui ka tehnikale, 85" digitaalne ekraan ning kohvi-, tee- ja veeautomaat.

Vähem formaalne Ruum 3 mahutab kuni 8 inimest. Ruumi sisustuses on kasutatud mugavaid Fly Me toole, selle saab soovi korral ühendada loungega. Ruum 4 on diplomaadi-stiilis töölauaga ruum kuni 12 inimesele, mis koos ruumiga viis võimaldab istekohtu kuni 32 külalisele. Eraldatult mahutab Ruum 5 kuni 20 inimest. Mõlemas saalis on 60" digitaalne ekraan.

Päevakava näidis:
11.30 pääs laevale
11.40 esimene kohvipaus päeva alustuseks
12-13.30 nõupidamine
13.30 teine kohvipaus
13.45-15.30 nõupidamine
15.30 rikkalik lõunasöök rootsi lauas
17.45 laev saabub Tallinnasse

Paketi hind algab 49 eurost inimese kohta, hinnas sisaldub kruiis Tallinnast Helsingisse ja tagasi.

Mereõhk teeb mõtted vabaks!

Broneeringute tegemiseks ja täpsema pakkumise saamiseks võtke ühendust groups@eckeroline.ee.


Lisinfo kodulehelt www.eckeroline.ee.

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara