Kas sul on probleemiks õhukesed või rikutud juuksed?

Kas oled vahel tundide kaupa peegli ees vaeva näinud, et juukseid kenasse soengusse sättida ja lõpuks väsinult käega löönud, sest juuksematerjali napib?Kas oled tüdinenud pead ligi hoidvatest juustest ja unistad kohevatest kiharatest?

Kui tihti oled kadedusega vaadanud neid õnnelike sookaaslasi, kellele loodus on kinkinud kaunid juuksed? Kuid kas ongi see alati looduse kingitus?

Nüüd on sul endal võimalus olla imetletava rollis, sest võid kasutada juuksetihenduse abi. Igaüks meist võib lubada endale naise kaunima ehte - terved ja kohevad juuksed ainult mõne tunniga!

Juuste tihendamiseks kinnitatakse lisajuuste salgud oma juuste salkude külge u. 1-1,5 cm kaugusele peanahast. Tavaliselt paigaldatakse naturaalseid, aasialaste või eurooplaste, juukseid. Esimesed neist on kooritud juuksed, mis üle paari-kolme kuu kuidagi kaunid ei taha püsida, neid ühendatakse liimipüstoli või õmblemise abil. Eurooplaste juuksed on koorimata, püsivad kaua kaunid, sobivad hästi kokku meie juuksematerjaliga ja tavaliselt on nende ühendamiseks kasutatud keratini, mis on juuksesõbralik. Lisatavad salgud on kerged ega koorma oma juukseid. Kvaliteetne juuksetihendus talub kõiki hooldus- ja viimistlusmaterjale ning keemilist töötlemist. Ainukeseks vaenlaseks on krepp-rauad, mida ei tohi ühenduskohtadele vajutada, kuna kuumus ja metall koos sulatavad lisajuuksed lahti. Saunas käimine on lubatud, kuid alati peaks jaheda veega niisutatud käterätiku ümer juuste keerama, kuna sauna kuumus on kahjulik ka oma juustele.

Juuste tihendamisel paigaldatakse lisajuuksed alati nii, et oma juuksed katavad ühenduskohad. Tulemus on väga loomulik. Juukseid võib vabalt lahtiselt kanda, kuid neid saab ka kõikvõimalikesse soengutesse sättida.

Paljud soovivad olla blondid, aga nad on pidanud leppima sellega, et iga värvimisega muutuvad juuksed üha hapramaks. Ka kõige katkisemad juuksed muutuvad kauniks, ka kõige õhemad juuksed muutuvad kohevaks, kui neile lisada piisav kogus terveid juukseid.

Juuste tihendamine on märksa odavam pikendamiset, kuna salkude arv on väiksem. Juba 1500-2000 krooniga saad oma juuste väljanägemist tublisti parandada.

Enam kunagi ei pea sa oma juukseid häbenema! Kõik me teame, et kaunid juuksed annavad naisele tõelise enesekindluse. Sa oled nii veetlev ja keegi ei aimagi su väikest saladust.

Osale arutelus

 • Piret Birk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Järveveere puhkekeskus ootab külastajaid nii suvel kui talvel

Maalilisel Võrtsjärve kaldal Valma külas asuv Järveveere puhkekeskus on suurepärane paik suveürituste, seminaride, pulmade ja talvepäevade korraldamiseks.

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine