Puuviljade serveerimine sampanja kõrvale

Lugeja küsib:Oleks huvitav teada saada vastuvõtu "Pokaal Å?ampust" korraldamiseks vajaminevate puuviljade koguseid inimese kohta ja soovitusi, milliseid puuvilju kasutada ja kuidas neid serveerida?


Vastus:

üldjuhul teadmata ürituse mahtudest, korraldusest ja osalejatest on väga raske määratleda toitude koguseid.Söökide, puuviljade koguseid valides peaks silmas pidama:

 • ürituse toimumise kestvus. Mida pikemalt seda rohkem!
 • Osalejate arvu. Mida rohkem inimesi, siis ühe inimese kohta võib vähem toitu arvestada!
 • Osalejate saabumist ja lahkumist. Kas soovitakse toitvamat või vaid gourmeenlikku suupistet.
Väga vanad normid olid, et 2 tundi kestva vastuvõtu puhul (70-75 või 25-70 osalejat) varutakse sööke 600gr/inimese kohta. 3 tundi kestva vastuvõtu puhul 1 kg/inimese kohta ja üle 3 tunni kestva vastuvõtu puhul 2 kg/inimese kohta.

Pokaal shampanjat kestab suhteliselt lühikest aega, seega võib soovituslikult valida 600 gr/inimes kohta.

Puuvilja valik ei pea olema väga mitmekülgne. Püüdke valida vaheldusrikast. Pigem mõelge suupistele ja maitseelamusele. Nii soovitaksin valida maasikaid, viinamarju, pähkleid, pirne ja huvi tekitamiseks võiks serveerida eksklusiivsemaid puuvilja lõike. Puuviljad peavad olema puhastatud ja hoolikalt serveeritud.

Inno JoonasATP Koolitus

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

V nagu vesi ja vaba aeg – V Spaa- ja Konverentsihotellis

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara