Kui tihti muuta tööruumide sisekujundust?

Räägitakse, et naistele meeldivat iga päev mööblit ümber tõsta. Kas just täpselt nii on ja kui on, siis pole raske oletada, miks sellised põhjalikud muudatused meestele ei meeldi. Suuremate ümberkujundustega kaasnevad alati rahalised kulutused, milleks teisendatakse ärimaailmas ka ideede elluviimiseks kulunud aeg.

Tööruumide miinimum-sisekujundus lähtub eeskätt ettevõttes toimuvast tööprotsessist. Kaitsmaks töötajate tervist ja loomaks tööks sobivaid tingimusi, näitab planeerijale teed seadusetäht. Selle valguses on Eesti ettevõtetel veel palju ära teha. Muudatused sisustuses, mis töötingimusi parandavad, ei jookse mööda külgi maha, ükskõik kui tihti need ette võetakse. Paraku on muudatuse olulisus ja toimivus enamasti võrdelises seoses selle maksumusega: mida kasulikum lahendus, seda kallim.

Kontori väljanägemine muutub tundmatuseni - ja see ei võta mingit raha - kui töötajatelt nõutakse, et nad hoiaksid oma töölauad korras. Läbisegi hunnikus olevad dokumendid, ajalehed, raamatud ja pesemata kohvitassid jätavad klientidele ebameeldiva mulje isegi koos elegantse tehnika ning mööbliga.

Tööruumide ilmet võib muuta aga ka järgmiselt:

* Korraldada fuajees või klienditsoonis näitusi, vastavat teenust pakuvad mitmed kunstigaleriid * Deponeerida kunstiteoseid, sest just nii saab neid täiendava kuluta aegajalt välja vahetada * Värvida kulunud mööbel üle või katta pehme mööbel uue tekstiilmaterjaliga * Kasutada meeleolu loomiseks lilleseadeid * Rentida oluliste sündmuste tähistamiseks potililli ja -taimi * Muretseda erinevat tarbekeraamikat - vaase, puuviljaaluseid, suhkru- ja tuhatoose * Vahetada ühekordsed valged toidunõud värviliste vastu * üllatada töötajaid teist värvi tualettpaberi või mustriliste salvrättidega

Osale arutelus

 • Anne Oja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara