Kes hooldaks taimi büroos?

Tänapäeval kuuluvad toataimed, olgu nad elustaimed või kunstpuud, iga büroo sisekujunduse juurde.

Inimesed veedavad enamuse päevast kontoris nelja seina vahel ja tupsuke rohelist mõjub värskendavana.Vahel paneb sisearhitekt paika taimede asukoha, teinekord tundub peale mööbli paigaldust ja sissekolimist, et midagi on nagu puudu ja siis seatakse sammud aiandisse.

Taime ostes ei saa müüja alati aru vastava kontori valgus ja muudest tingimustest ning ilus taim võib poole aastaga surra. Sama puudutab hooldust - kui palju kasta, millist väetist kasutada jne, kõik see on igas büroos natuke erinev.

... algab uus töönädal ja jälle need lilled, kasta või ära kasta, ikka on nad kuidagi vildakad ja koledad..... direktor andis käsu muretseda kontorisse mõned toataimed, aga millised ja kust saab potid?... pool aastat tagasi ostetud uhke taim nõupidamiste ruumis hakkab kolletama?... taimed on ilusad ja jõudsalt kasvanud, nüüd on potid väikseks jäänud, kes nad ümber istutab?

... messiboks on vaja kujundada, effektne oleks kasutada taimi, lilleseadeid?

Kindlasti on igas büroos selliste muredega suuremal või vähemal määral kokku puututud.Lahendusi on mitmeid: abi saab toataimede raamatust, võib helistada aiandisse ja mõningat nõu saab ka sealt, kuid meie pakume komplektset teenust. Tuleme kohale, vaatame ruumid ja tingimused üle, pakume välja, millised taimed kuhu sobivad, teeme hinnapakkumise ja teostame kogu kontori haljastuse kohapeal mõne tunniga.Teenusena pakume ka olemasolevate taimede hooldusteenust, kas kord nädalas, kord kuus või vastavalt väljakutsele.

Osale arutelus

 • Jane Pappel

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kas osaled võistlusel PARIM SEKRETÄR 2018?

 • Osalen ise
  0%
  0%
 • Soovitan kolleegi
  0%
  0%
 • Soovitan tuttavat sekretäri
  0%
  0%
 • Ei osale ega soovita, kuid jälgin võistlust veebis
  40%
  40%
 • Ei osale ega soovita
  50%
  50%
 • Muu
  10%
  10%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima otsib BÜROOJUHTI

Maxima Eesti OÜ

24. aprill 2018

Maxima is looking for a MANAGEMENT BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

22. aprill 2018

Teabevara