Uus lahendus: kink.ee müüb kingitusi otse internetis

Peatselt avataval veebilehel pannakse välja esialgu kuni 10 000 kingiideed.Plaanikohaselt on teenus kättesaadav juba novembris, kuigi lillekulleri lahendusega alustanud A-Kullermees hakkas tootevaliku laiendamise plaani pidama juba aastakese tagasi. Et rohkem kliendi meele järele olla, käivitatigi iseseisev projekt www.kink.ee. Piduriks on saanud läbirääkimiste venimine ning kodulehekülje viibimine."Kompleksset lahendust on alati mõttekam pakkuda kui üksikut teenust,"? rääkis Ärilehele projekti eestvedaja Katrin Kaasik.


Kõik kingivad

Teenus on suunatud laiale sihtgrupile. Mis siin salata, kingitusi läheb vaja igaühel, sest tähtpäevade nimistu algab ju sünnipäevadest ja lõpeb pulmade, katsikute ning ärikinkidega. Õnnitletavale saab saata lilli, komme, mänguasju ja kaarte, samamoodi kodutehnikat. Pakutav tootevalik jääb hinnaklassi 35 - 10 000 krooni. Kaubad pärinevad kohalikelt tootjatelt ja sissetoojatelt. Portaal on avatud ka uutele koostööpakkumistele.

Esialgu teenindatakse Tallinna ja lähiümbrust, eritasu eest viiakse kingitused kohale ka Eesti piires. Suuremad ja kallimad kingid ning kingikomplektid transporditakse firma kulul tellijani. Tavaliselt toimetab A-Kullermees paki kohale kahe kuni kolme päeva jooksul.

Sõltuvalt kingikomplekti suurusest ning erisoovidest võib aeg pikemaks venida. Nagu internetikaubanduse puhul ikka, kasutab ka kink.ee ettemaksete strateegiat, kus tasu on enne kinkide kohaletoimetamist firma arvele laekunud. Äriprojekti kasvades kavandab kink.ee ka klienditoetelefoni rajamist.

"Kui lahendus novembriks valmis saab, alustame tõsisema reklaamiga nii kaubanduskeskuste ekraanidel kui ka internetis,"? vastas Ärilehe küsimustele kink.ee kontaktisik Katrin Kaasik.

Allikas:

Eesti Päevaleht

Osale arutelus

 • Kerli Nõu

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara