Uus lahendus: kink.ee müüb kingitusi otse internetis

Peatselt avataval veebilehel pannakse välja esialgu kuni 10 000 kingiideed.Plaanikohaselt on teenus kättesaadav juba novembris, kuigi lillekulleri lahendusega alustanud A-Kullermees hakkas tootevaliku laiendamise plaani pidama juba aastakese tagasi. Et rohkem kliendi meele järele olla, käivitatigi iseseisev projekt www.kink.ee. Piduriks on saanud läbirääkimiste venimine ning kodulehekülje viibimine."Kompleksset lahendust on alati mõttekam pakkuda kui üksikut teenust,"? rääkis Ärilehele projekti eestvedaja Katrin Kaasik.


Kõik kingivad

Teenus on suunatud laiale sihtgrupile. Mis siin salata, kingitusi läheb vaja igaühel, sest tähtpäevade nimistu algab ju sünnipäevadest ja lõpeb pulmade, katsikute ning ärikinkidega. Õnnitletavale saab saata lilli, komme, mänguasju ja kaarte, samamoodi kodutehnikat. Pakutav tootevalik jääb hinnaklassi 35 - 10 000 krooni. Kaubad pärinevad kohalikelt tootjatelt ja sissetoojatelt. Portaal on avatud ka uutele koostööpakkumistele.

Esialgu teenindatakse Tallinna ja lähiümbrust, eritasu eest viiakse kingitused kohale ka Eesti piires. Suuremad ja kallimad kingid ning kingikomplektid transporditakse firma kulul tellijani. Tavaliselt toimetab A-Kullermees paki kohale kahe kuni kolme päeva jooksul.

Sõltuvalt kingikomplekti suurusest ning erisoovidest võib aeg pikemaks venida. Nagu internetikaubanduse puhul ikka, kasutab ka kink.ee ettemaksete strateegiat, kus tasu on enne kinkide kohaletoimetamist firma arvele laekunud. Äriprojekti kasvades kavandab kink.ee ka klienditoetelefoni rajamist.

"Kui lahendus novembriks valmis saab, alustame tõsisema reklaamiga nii kaubanduskeskuste ekraanidel kui ka internetis,"? vastas Ärilehe küsimustele kink.ee kontaktisik Katrin Kaasik.

Allikas:

Eesti Päevaleht

Osale arutelus

 • Kerli Nõu

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara