Korralda aastalõpuüritus nii, et see jääks meelde

Isegi päris viimasel minutil annab välja mõelda midagi põnevat ja taskukohast. Ajal, mil hoolsad sündmuste- korraldajad on aastalõpu tähistamiseks ammu ruumid broneerinud ja ettevalmistustöödega lõpule jõudmas, tuleb Armsalt ülemuselt värske tööülesanne: "Korralda palun üks jõuluüritus. Sa tead ise kõige paremini, kuidas seda teha. Aga ära palju kuluta!"?

Pole just kõige meeldivam olukord, kui arvestada, et jõulude ja aastalõpuni on jäänud vaid mõni nädal. Ometi on ürituse korraldamise palve täitmiseks mitmeid võimalusi. Ka siis, kui aega tõesti napib.

Toreda sündmuse võib luua ka näiliselt kõige tavalisemast ärikohtumisest. Pisukese nuputamise ja ettevalmistamise tulemusena saad katta mõnusa ja ilusa kohvilaua. Tähtis pole mitte see, kui palju ja kui kallist kraami pakkuda, vaid see, et külaline tunneks end oodatuna ning pakutav oleks maitsev.

Kõik aga algab külaliste tervitamisest. Tuleb tunnistada, et tõtlikul ajal näpistatakse just külalisele vastuminemise arvelt aega. Seega, varu aega ja mine tingimata ise külalisele vastu ja juhata ta õigesse ruumi. Enne kui küsid talt, mida tohib pakkuda, lase külalisel ruumis pisut kohaneda ja seal valitseva meeleoluga harjuda. Ja paku külalisele istet! Eriti oluline on see nõupidamisruumis, kus külaline ei tea, kuhu mõtleb istuda pererahvas. Edasi on sobiv hetk pakkuda suupisteid.

Teistsugust

Just sinu korraldatud üritusel võib valmida palju ilusaid ja südamlikke jõulukingitusi. Miks mitte korraldada neile oksjon ning annetada saadud raha heategevuseks? Igatahes on see midagi tavalisest erinevat. Tore, kui ühises tegevuses valmib midagi suurt, mis võib kaunistada mõne ettevõtte siseruume.

Kui enne jõule on kõigil käed-jalad toimetusi täis ja ei jõuta oma kolleegide seltsis pühi tähistada, siis kolmandal jõulupühal on seda veel viimane võimalus teha. Vanasti saadeti jõulud ära valju pillimängu ja suure lustimisega. Arvati, et kui käia kõrtsis või külas jõule ära saatmas, siis tulevad järgmised kiiremini ja nende ootamine ei tundu nii pikk.

Kontsert, teater

Lihtne ja kiire üllatada

Ettevõtmise plussid:

"¢"¢ garanteeritud on heal tasemel meelelahutus;"¢"¢ võimalus kutsutuid positiivselt (ootamatult) üllatada;"¢"¢korraldamiskulu on väiksem;"¢"¢ettevalmistustöö nõuab vähem aega;"¢"¢ kutsutud teavad täpselt, mis neid ootab (motivatsioon kohale tulla võib olla suurem).

Ettevõtmise miinused:

"¢"¢ sageli on külaliste kutsumiseks, piletite ja/või kutsete kättetoimetamiseks liiga vähe aega;"¢"¢ kõigile kutsututele ei pruugi üritusel osalemine lühikese etteteatamisaja tõttu sobida:"¢"¢ eraldatud koosviibimisruumi leidmine selsamal üritusel võib osutuda keeruliseks või hoopis võimatuks;"¢"¢ ettevõtte esindusisikutel pole võimalust kõigi kutsututega isiklikult suhelda.

Osale arutelus

 • Kersti Sõõrumaa

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Küsitlus

Kas osaled võistlusel PARIM SEKRETÄR 2018?

 • Osalen ise
  0%
  0%
 • Soovitan kolleegi
  0%
  0%
 • Soovitan tuttavat sekretäri
  0%
  0%
 • Ei osale ega soovita, kuid jälgin võistlust veebis
  40%
  40%
 • Ei osale ega soovita
  50%
  50%
 • Muu
  10%
  10%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara