Sülearvutiga ühest kohast teise. Stiilselt!

Kõndides arvutipoodides ja vaadates sülearvutitele mõeldud kandmisvahendeid, tekib soov üle pika aja jälle matustest osa võtta.

Jube hästi sobiks kallis tekstiilvidin aksessuaariks musta ülikonna ja ülitõsise igavikulise ilme juurde. Paraku on nii, et sülearvutite valikusse on stiilsete peiekompuutrite vahele ilmunud suur hulk värvilisi masinaid, mis üldse kurva elustiiliga ei sobi. Punased toonid, kirevad "skriinseiverid"?, dioodidega vilkuvad optilised hiired. Apple"™i poodi ei maksa lähedase surma puhul üldse minna. Miks siis arvutikotid nii sünged on?

Ostjate konservatiivsus, ütlevad mustade märsside maaletoojad. Aga kas on? Äkki hoopis müüjate konservatiivsus ja julguse puudumine pakkuda oma klientidele midagi ka lõbusateks päevadeks. Arvuti ei ole juba ammu pelgalt tippärimeeste tabelarvutamise masin. Sülearvutite müük ületab lähiajal juba lauaarvutite müügi, neid kõiki kenasid masinaid peab kusagil ju kandma. Mille sees siis?

Kõige lemmikumaks kujunes seda lugu kirjutades Austraaliast pärit firma Crumpler, mille lõbus laiali kätega rastalogo ei jäta võimalust negatiivseks ellusuhtumiseks. Vietnami tehastest tulevad kotid on kvaliteetsed, tugevast materjalist ja mõeldud stiilsele inimesele, kes kannab endaga kaasas ka peenemat nodi kui trenniriided. Firma juures on oluline ka võimalus esitada eritellimusi ning saada just sellistes toonides koti omanikuks, nagu stilist muude aksessuaaride juurde kanda soovitab. Saadaval on mudeleid nii sülearvuti kui fototarvete kandmiseks. Crumplerit on võimalik osta Eesti poodidest. Firma mõtteviisi tabamiseks peaks kindlasti külastama nende kodulehte www.crumplereurope.com ja seal ringi vaatama, laskmata ennast sea seljas ratsutavast automaadiga tütarlapsest ära ehmatada.

Firma Chrome Industries Ameerikast San Franciscost alustas tööd 11 aastat tagasi, tootes algselt kotte kulleritele (nagu ka Crumpler algselt). Kuna kullerite elu sealsetel tänavatel ei ole lihtne, siis on kottides kasutatud Kevlarit, ballistilist nailonit ja süsinikfiibrit, mis nende kodulehe andmetel on väga kerged, kuid sama ajal tugevad ja ilusad materjalid.

Vaata lisaks:

*

www.crumplereurope.com

*

www.chromebags.com

*

www.momastore.org

* www.dicota.com

Ilusate kandevahendite otsingul üllatusin, kui leidsin põnevaid asju hoopis muuseumist " Ameerika moodsa kunsti muuseum (MoMa) pakub müüa väga viisaka väljanägemisega ümbriseid sülearvutite kandmiseks. Pildil on näha Andrea Valentini disainitud kott Bump, mis on inspireeritud "munarestidest " sama kaitsev oma õrna sisu suunal, kuid lisaks veekindel.

Mitte nii värvikirev, aga kena bränd on Dicota. Nende tooted on suuremas jaos tumedad, kuid on ka ilmselgelt tööajal heas tujus olnud disainerite tooteid. Dicota kenade värviliste kandevahendite kõrval tasub välja tuua nende sülearvutite kohvrid, mis on kenad ja mahutavad endasse lisaks veel suure osa muustki kontoritehnikast.

Osale arutelus

  • Henrik Aavik

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Tallinna Õpetajate Maja – väärikas peo ja koolituskoht vanalinna südames

Tallinna Õpetajate Maja on raekoja platsi ääres asuv kolmest majast koosnev kompleks, kus on võimalik korraldada pidusid, konverentse, koolitusi, vastuvõtte, kontserte ja palju muud.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGING BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

02. aprill 2018

Uudised

Teabevara