Hullumeelne unistamine on edu eeldus

Kindlasti võib ülaltoodud väide tekitada veidi kimbatust või isegi naerma ajada. Samas usun siiralt, et just see mõte on eduka elu vundamendiks.

Kui palju Sa tegelikult unistad?

Paljud inimesed, kellega ma olen suhelnud, ei julge väga sageli hullumeelselt unistada, kuna peavad seda mõttetuks tegevuseks või ebaõnnestujate katseks oma elu ilusamaks mõelda. Enamik inimesi ei jõua suurte eesmärkideni,

kuna nad lihtsalt ei julge unistada. Mõtle palun, kui palju unistad Sina, sest just see on üheks eelduseks paeluva tuleviku saavutamisel.

Mis on hullumeelne unistamine ja mida see annab?

Tõeline hullumeelne unistamine on mõtlemine palju suuremalt kui Sa oled tavapäraselt harjunud mõtlema. See on tavapärasest mitmeid kordi kõrgemate ootuste esitamine oma elule ning üldine positiivne seisund, mis sisaldab palju kauneid kujutluspilte sellest, milline võib Su elu olla peale unistuste täitumist. Tihti käib säärase unistamisega käsikäes ka võimas emotsionaalne laeng Sinu ajule, mis hakkab teda vaikselt veenma ka unistuste võimalikkuses :).

Kuidas hullumeelselt unistada?

Hullumeelselt unistamiseks on kõige parem võtta pliiats ja paber või avada tühi fail ning hakata ilma ühegi pausita kirjutama seda, mida Sa oma elult ootad näiteks lähima kolme aasta lõikes. Tasub mõelda unistuse peale nii vaimses, füüsilises kui materiaalses plaanis. Mõtle kõigele, mida sa tahaksid siis, kui teaksid, et ei ole võimalik ebaõnnestuda. Kujuta ette, et need unistused on juba täitunud - näe, tunne ja koge seda seisundit. Seejärel tasub vaid välja valida olulisemad unistused ning hakata nendega seonduvaid eesmärke püstitama.

Eelnev tundub kindlasti pisut kauge, kui sa ei harrasta regulaarselt säärast unistamist. Inimesed tavaliselt lihtsalt ei kujuta ette, mis juhtub, kui nende aju milleski veendub. Tavaelus keskendume tihti asjade tehnilisele, mitte emotsionaalsele küljele ning ei vabasta seetõttu oma sisemist jõudu. Arvesta, et kõik, mida Sa pead võimatuks, on võimatu, kuna Sa ei usu, et see oleks võimalik.

Tänu hullumeelsele unistamisele on mitmed inimesed välja mõelnud asju, millega esmalt justkui polekski võimalik hakkama saada. Ometi pärast regulaarset unistamist ja ka vastavate eesmärkide püstitamist ja saavutamist, on mitmed unistused saanud ühel päeval täiesti normaalseks reaalsuseks. Minu soovitus on igal juhul tekitada enesele regulaarne unistamise harjumus, millega käib loomulikult koos ka unistuste süsteemne elluviimine :)

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Järveveere puhkekeskus ootab külastajaid nii suvel kui talvel

Maalilisel Võrtsjärve kaldal Valma külas asuv Järveveere puhkekeskus on suurepärane paik suveürituste, seminaride, pulmade ja talvepäevade korraldamiseks.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Käsi­raamatud

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine