Teistmoodi ärikingitus

Firma logoga T-särgid, tuulejoped ja võtmehoidjad. Kas pole just need esimesed pähetulevad mõtted, kui jutt läheb ärikingitustele. Lihtne ja loogiline lähenemine, aga kas ka parim? Kas me saame eeldada, et juba kolmas kollane kohvikruus on see, mis lojaalsel töötajal või heal koostööpartneril hinge helisema paneb?Asju on meie maailmas liigagi palju. Neist me puudust ei tunne. Pigem on defitsiitseks saanud aeg iseendale ja võimalus kasvõi natukeseks kiirest elurütmist välja astuda. Kes meist ei tunneks, et peame igapäevaselt vastutama kõige-kõige-kõige eest ja et kui meie ei hoolitse, siis asjad tegemata jäävadki. Siis on ju loomulik,et see aeg, mil keegi teine hoolitseb meie heaolu eest, võib tunduda paradiisi-maitselisena. See võiks olla parim kingitus. Aga kuidas seda paberisse pakkida?


Lahendus Wiide Päeva Spa?´st

Kadriorus resideeruv eksklusiivne Wiide Päeva Spa on spetsialiseerunud nimelt hea enesetunde pakkumisele. Viimane ei tähenda pelgalt tunnikest kosmeetilist protseduuri. Väljapakutud kinkekaardi - pakettides leidub nii piima- kui roosiõie vanne, erinevaid hooldusprotseduure pealaest jalatallani, pakutakse jooke, suupisteid ja puuvilju. Kes terve päeva salongis veedab, see ei pea ka lõunasöögist ilma jääma - kerge tervislik eine pannakse kokku ka kliendi enda soovidele vastavalt.

See, et naisterahvad sellisest kingitusest lugu pidada oskavad, on teada tõde. Ometi on salongi perenaise Ene Tenno-Soraineni sõnul olemas ka spetsiaalsed paketid dzentelmenile ja trend näitab, et ka mehed on mõistnud argipäevast välja lülitumise ja iseendale pühendatud aja võlusid.

Seega - kui firma töötaja on heade tulemuste puhul premeerimise vääriline või oluline klient vajab meelespidamist, siis võiks traditsioonilise kingituse asendada Wiide Päeva Spa kinkekaardiga. Lisaks mõnusale enesetundele, mis kinkekaardi lunastaja salongist kaasa saab, on üsna kindel, et ka sellise kingituse tegijat meenutatakse hea sõnaga.

Kinkekaardid Wiide Päeva Spa?´st - kui tahad kinkida aega, rõõmu ja head enesetunnet!

Ja pakkida ei olegi vaja:)

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara