Aasta Sekretär 2006 on Merle Vaab

9. novembril selgus tiheda konkursisõela abil Aasta Sekretär 2006, kelleks sai Merle Vaab, Kagu Piirivalvepiirkonna juhiabi. Konkursi korraldajaks on Baltikumi suurim bürootarvete hulgimüügikett Daily Service. ürituse eesmärgiks on tõsta sekretäri ameti mainet ja väärtustada sekretäri kui firma üht esindusisikut.

Aasta Sekretäri tiitlile kandideerisid lõppvoorus 15 sekretäri erinevatest firmadest üle Eesti. Kandideerimisel vanuse ega muid piiranguid polnud, osaleda võisid kõik, kel ametinimetuseks sekretär. Avaldusi konkursile laekus üle 100.

Finaalvoorus tuli sekretäridel lahendada erinevaid reageerimiskiirust, loovust ja erinevate situatsioonide lahendamist nõudvaid ülesandeid.

Nii näiteks tuli leida rakendus, kuidas igapäevatöös saaks kasutada tuttavaid kontoritarbeid tavapärasest erineval viisil. Selles voorus näitasid sekretärid üles tähelepanuväärset leidlikkust. Järgmises voorus aga pidi käituma firma esindusisikuna. Mida teeks sekretär näiteks siis, kui ülemus paluks tal Jaapani investorile Eesti kultuuri tutvustada?

Võistlusi hindas 7-liikmeline zhürii, kelle hulgas oli eksvälisminister Kristiina Ojuland ja Eesti esimene Aasta Sekretär 2005, Eesti Gaasi juhatuse esimehe assistent Tiivi Lind. Läinud aasta võitjat ootas tiitli saamise järel palgatõus ja firma juhatuse tänu.

Selle aasta võitja sai firmalt Daily Service reisi kahele Prahhasse, Christina Aguilera kontserdile, kristalltahvli tiitliga, mis näitab igale firmasse saabujale, et nende vastas istub Aasta Sekretär 2006 ja muid auhindu. Merle üheks trumbiks oli zhürii esimehe, Daily Service Eesti tegevjuhi Anu Kudeviita sõnul oskus näidata initsiatiivikust jäädes samas viisakaks ja korrektseks.

Leedus, kus asub Daily Service peakorter, on Aasta Sekretäri valitud juba seitsmel korral. Konkurss on väga populaarne, ning osaleda soovijate hulk kasvab iga aastaga. Lätis toimus konkurss sel aastal kolmandat korda. " Usume, et oleme Eestis selle konkursiga pannud aluse traditsioonile, mis annaks sekretäridele võimaluse tunda uhkust oma ametinimetuse üle,"? ütles konkursi Eesti korraldaja Anu Kudeviita, Daily Service Eesti tegevjuht.

Lisainfo Kersti KarroDaily Service Eesti6737828info@dailyservice.ee

Osale arutelus

  • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Valma Seikluspark pakub uusi võimalusi konverentsideks ja koolitusteks

Lõuna-Eestis, 55 km Tartust Viljandi suunas ja 23 km Viljandist Tartu poole asuv Valma Seikluspark avas uue kaasaegse konverentsihoone, pakkudes senisest veelgi mitmekülgsemaid võimalusi ühendada seminarid, töötoad või koolitused õhtuse lõõgastusega seikluspargis ning meeleoluka firmapeoga.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara