Aasta Sekretär 2006 on Merle Vaab

9. novembril selgus tiheda konkursisõela abil Aasta Sekretär 2006, kelleks sai Merle Vaab, Kagu Piirivalvepiirkonna juhiabi. Konkursi korraldajaks on Baltikumi suurim bürootarvete hulgimüügikett Daily Service. ürituse eesmärgiks on tõsta sekretäri ameti mainet ja väärtustada sekretäri kui firma üht esindusisikut.

Aasta Sekretäri tiitlile kandideerisid lõppvoorus 15 sekretäri erinevatest firmadest üle Eesti. Kandideerimisel vanuse ega muid piiranguid polnud, osaleda võisid kõik, kel ametinimetuseks sekretär. Avaldusi konkursile laekus üle 100.

Finaalvoorus tuli sekretäridel lahendada erinevaid reageerimiskiirust, loovust ja erinevate situatsioonide lahendamist nõudvaid ülesandeid.

Nii näiteks tuli leida rakendus, kuidas igapäevatöös saaks kasutada tuttavaid kontoritarbeid tavapärasest erineval viisil. Selles voorus näitasid sekretärid üles tähelepanuväärset leidlikkust. Järgmises voorus aga pidi käituma firma esindusisikuna. Mida teeks sekretär näiteks siis, kui ülemus paluks tal Jaapani investorile Eesti kultuuri tutvustada?

Võistlusi hindas 7-liikmeline zhürii, kelle hulgas oli eksvälisminister Kristiina Ojuland ja Eesti esimene Aasta Sekretär 2005, Eesti Gaasi juhatuse esimehe assistent Tiivi Lind. Läinud aasta võitjat ootas tiitli saamise järel palgatõus ja firma juhatuse tänu.

Selle aasta võitja sai firmalt Daily Service reisi kahele Prahhasse, Christina Aguilera kontserdile, kristalltahvli tiitliga, mis näitab igale firmasse saabujale, et nende vastas istub Aasta Sekretär 2006 ja muid auhindu. Merle üheks trumbiks oli zhürii esimehe, Daily Service Eesti tegevjuhi Anu Kudeviita sõnul oskus näidata initsiatiivikust jäädes samas viisakaks ja korrektseks.

Leedus, kus asub Daily Service peakorter, on Aasta Sekretäri valitud juba seitsmel korral. Konkurss on väga populaarne, ning osaleda soovijate hulk kasvab iga aastaga. Lätis toimus konkurss sel aastal kolmandat korda. " Usume, et oleme Eestis selle konkursiga pannud aluse traditsioonile, mis annaks sekretäridele võimaluse tunda uhkust oma ametinimetuse üle,"? ütles konkursi Eesti korraldaja Anu Kudeviita, Daily Service Eesti tegevjuht.

Lisainfo Kersti KarroDaily Service Eesti6737828info@dailyservice.ee

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine