Kuidas ja miks korraldada meeldejääv firmaüritus

Igal ettevõttel tuleb oma tegutsemise käigus ette vajadus korraldada konverentse, seminare või koolitusi. üritused võivad olla suunatud nii personalile, klientidele kui ka koostööpartneritele. Ettevõtte poolt korraldatud üritus või päev peab olema meeldejääv ning positiivseid emotsioone süstiv. üritusel osalejatele peaks see ka edaspidi seostuma millegi meeldivaga, mida tulevikus oodatakse. Mida positiivsem on üritusega kaasnev emotsioon, seda suurem on tõenäosus, et konverentsil, seminaris või koolitusel räägitu ka edaspidi rakendamist leiab. ürituse temaatikaga seonduv tekitab järgnevas töös meeldivaid emotsioone ja see tehakse ära naudinguga. Vastupidine kehtib negatiivse mulje puhul. Kui ettevõtte korraldatud koolitus tundub igav, mil oodatakse vaid selle lõppu, läheb suur osa energiast kaduma ning koolitus kaotab oma esialgse mõtte. Ka järgnevas töös ei pruugi koolitusel räägitu rakendust leida. Seega kannatavad nii üritusel osalejad kui ka ettevõte. Teiselt poolt on toreda firmaüritusega kaasnevad emotsioonid ka üheks motivatsiooniallikaks. Kui osalejad, olgu nendeks siis ettevõtte töötajad või koostööpartnerid, näevad selles midagi head, pingutavad nad selle nimel tööalaselt ka rohkem. Vaid sellisel juhul täidab korraldatud üritus oma eesmärki.

Suurt rolli mängib ka ürituse toimumise keskkond ja aktiivsed või lõbusad tegevused, mida üritusega ühendada. Laulasmaa Resort pakub mitmeid erinevaid väljundeid selleks, et ettevõtte korraldatud konverents, seminar või koolitus oma eesmärgini jõuaks. Esiteks pakub firmaürituse korraldamine Laulasmaa Resort"™is osalejatele võimaluse saada eemale linnakärast ja igapäevasest töökeskkonnast, tulles kauni männimetsa all mere ääres asuvasse spaa-, hotelli ja konverentsikeskusesse. Ka korraldajal on selles keskkonnas lihtsam üritust läbi viia, kartmata, et lõunapausidel osalejad mööda linna laiali valguvad.

Just suvisel ajal mõjub selline keskkonnamuutus eriti inspireerivalt ja positiivset efekti tunnetatakse kõige tugevamalt. Samas jääb Laulasmaa Resort vaid pooletunnise autosõidu kaugusele Tallinnast

Laulasmaa Resort pakub oma ärikliendile:

* 7 erineva suurusega konverentsiruumi, millest suurim mahutab kuni 400 inimest

* Võimalus korraldada erineva suuruse ja suunitlusega üritusi

* lõõgastumiseks spaa- ja wellnessteenused (massaažid, teraapiad, veekeskus, saunad)

* meeskonnavaimu parandamiseks muusikateraapia

* Majutus mugavates hotellitubades

* Toitlustus (a"™la carte restoran, Wellness Buffee, suvegrill väliterrassil, vinoteek)

* Kaunis loodus

* Sportimisvõimalused (rannavõrkpall, rattalaenutus, petanque)

* Veinikoolitus

Pikkade seminaripäevade lõõgastuvaks vahelduseks pakub Laulasmaa Resort erinevat tüüpi massaazhe, millest lihtsamaid võib teha kasvõi seminariruumis. Terviseteadlikel klientidel on võimalus osaleda toitumiskonsultandi, füsioterapeudi ning loodusravi konsultatsioonidel.

Seminaride ja konverentside korraldamine ei pea piirduma vaid tõsise tööga. Lisaks majasisesele laiale teenustevalikule teeb Laulasmaa Resort koostööd mitmete aktiivseid tegevusi pakkuvate ettevõtetega.

Laulasmaa Resort"™i kaudu on võimalik:

* Kaatrirent (koos veesuuskade ja wakeboard"™i laenutamise võimalusega)

* Maasturiretked (sõidud lähiümbrisesse, võimalus korraldada meeskonnatööd arendavaid ekstreemmänge)

* Fotojaht (meeskonnamäng, asukohtade leidmine)

* Gepsimine (meeskonnatööna GPS abil ülesande lahendamine)

* Golf (Niitvälja golfirajal, 8 km Laulasmaalt, võimalus peatuda Laulasmaa Resortis Golfipaketiga)

... ja palju muud, mis tõstab meeskonnavaimu ja pakub huvitavat vaheldust. Laulasmaa Resort läheneb igale kliendile personaalselt, et leida parim lahendus, arvestades erinevate ürituste spetsiifikat. Täpsemat infot Laulasmaa Resort"™i kohta saab kodulehelt www.laulasmaa.ee, helistades telefonidel (+372) 687 0800, (+372) 687 0840 või e-mailil booking@laulasmaa.ee.

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Tallinna Õpetajate Maja – väärikas peo ja koolituskoht vanalinna südames

Tallinna Õpetajate Maja on raekoja platsi ääres asuv kolmest majast koosnev kompleks, kus on võimalik korraldada pidusid, konverentse, koolitusi, vastuvõtte, kontserte ja palju muud.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGING BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

13. märts 2018

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine