MAXIM - tugevaim higistamise vastu!

Suve on võimalik nautida ilma märgade laikudeta kaenla all või pluusidel, kui jälgite antiperspiranti valides selle koostist. Tugevamad antiperspirandid peavad sisaldama alumiimiumkloriidi vähemalt 10-20% ning neid kantakse peale ööseks.

Eestis vastab hetkel ainsana sellistele tingimustele Maxim antiperspirant - tugevatoimeline patenteeritud higipulk (tootja Corad Healthcare, Inc.), mis sisaldab sisaldab 15% alumiiniumkloriidi. Toode on tehtud vee baasil, on lõhnatu ja värvitu. Higinäärmete juhad tõmbuvad Maximi toimel ajutiselt kokku ja takistavad higistamist, samas säilitades naha normaalse hingamise. Maxim`i kasutamise lõpetamisel higistamine taastub. ühtlasi aitab Maxim kõrvaldada halba kehalõhna, kuna valdavalt on see tingitud vaid bakterite ja higi koosmõjust.

Enamus inimestest vajavad Maxim`i vaid 1-2 korda nädalas.


Kellele on Maxim näidustatud?

Maxim on kindlasti näidustatud mõõduka kuni tugeva higistamise korral, kuid mitte ainult. Uuringud näitavad, et kuni 25% inimestest peab end aeg-ajalt."tugevateks higistajateks"?. Samuti enamus inimesi kogevad märgi kaenlaaluseid või higistavaid jalgu palavate suveilmadega, kitsaid riideid ja jalanõusid kandes või seoses emotsionaalse pingega.

Kuidas Maxim`i kasutada?

* Maxim`i kantakse higistavatele piirkondadele ööseks (soovi korral ka hommikul), mil higinäärmed on puhkeolekus. * Maxim`i võib kasutada kaenla alla, jalgadele, kätele ning ka näole * Kandke higipulka vaid kuivale ja tervele nahale ning mitte vahetult peale raseerimist või ärritunud ja katkisele nahale! Soovitav on vältida karvade raseerimist 12 tunni jooksul enne Maxim`i kasutamist. * Kandke Maxim`i peale õhukese kihina, mis on piisav toime saavutamiseks * Laske Maxim`il kuivada 5-10 min enne riietumist * Hommikul võite käia duÅ?Å?i all (Maximi mõju ei kao) ja kasutada soovi korral deodoranti

* 1 pudelist jätkub keskmiselt 6-9 kuuks, mõnikord ka aastaks

Efektiivsus

Maxim on väga efektiivne kaenla all (~ 98%), veidi vähem jalgadel ja kätel. Mõju erinevus on tingitud naha ja higinäärmete erinevustest neis piirkondades.

Ohutus

Alumiiniumkloriid on ohutu kemikaal (vastab FDA ohutusnõuetele CFR 369.20 järgi)

Võimalikud kõrvaltoimed

Mõned inimesed võivad kogeda vähest sügelus -või kipitustunnet, mida aitavad taandada hüdrokortisooni ja pantenooli sisaldavad kreemid. Õnneks on sügelus suhteliselt kiiresti mööduv ja tavaliselt aja jooksul väheneb või kaob.

Kust saab Maximit osta?

Maxim on saadaval hästivarustatud apteekides ja www.derma.ee portaali E-poes http://www.derma.ee/products.php?pid=50

Sagedased küsimused seoses antiperspirantidega

Kas higistamise peatamine ei häiri keha normaalset jahutamisfunktsiooni?

Kuna kaenla-aluste pindala on üle 300 korra väiksem kogu keha pindalast, ei mõjusta ajutine higistamise peatamine nii väiksel alal kogu keha soojaregulatsiooni.

Kas esineb seos antiperspirantide ja rinnavähi vahel?

Rahva seas on esinenud hirmu ja kuulujutte, et antiperspirandid võiksid olla üheks rinnavähi põhjustajaks, kuna kaenla-alusest piirkonnas on takistatud mürkide välja higistamine. Ameerika Vähiliit (www.cancer.org ) - http://www.cancer.org/docroot/MED/content/MED_6_1x_Antiperspirants.asp lükkab selle väite ümber, mainides, et higi erituse pärssimine ei põhjusta toksiinide peetust. Kuigi lümfisõlmed osalevad toksiinidest vabastamises, ei aita higistamine neid eemaldada. Enamus vähki tekitavaid mürke töödeldakse neerudes ja maksas. Meditsiinilistes andmebaasides ei ole leitud ühtegi uuringut, mis viitaksid antiperspirantideledele kui võimalikule rinnavähi põhjusele.

Osale arutelus

  • Piret Birk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara