Linde-Riin Hallikmanni sügis

Käes on sügis, hommikud on jahedad ja õhus hõljub niiskus. Emadel ja vanaemadel on hoidised tehtud ning kartulid nopitud. Kõik on valmis, et võtta vastu see uus ja huvitav, mis sellel sügisel pakkuda on. Kes läheb tööle, kes jätkab kooliteed, kuidas teeb seda Linde-Riin Hallikmann, Norex Systems Oü sekretär.

Mida ootad sellelt sügiselt?

Ma loodan, et suudan end töö ja kooli vahel piisavalt hästi jagada ning samal ajal ka enda jaoks aega leida. Loodaks leida ka armsamat oma kõrvale, kellega oma rõõme ja muresid jagada. Kindlasti tahaks sel sügisel kohata oma vanu keskkooli- aegseid klassiõdesid ja -vendi. Kuna kool, kus ma 12 aastat käisin, saab 100aastaseks, siis toimub mei vilistlaste kokkutulek.


Sinu lemmik sügisene bürooriietus?

Kindlasti soe mõnus ja mugav kampsun ja sinna juurde kas püksid või seelik. Riided peavad olema sellised, milles inimene ennast mugavalt tunneb.


Paljud uuendavad oma garderoobi, toovad sisse uusi ja huvitavaid trende. Kuidas on lood sinuga?

Eks kindlasti võimaluste piires ostan ka uusi asju, sest see muudab juba meeleolu paremaksja annad enesekindlust juurde. Ma ei tea, kas ma just viimase trendi järgi käin, aga eks ma ikka hoian silmad lahti.


Kuidas sisustad sügisõhtuid? Teeõhtud sõpradega, põnevad raamatud või hoopis mõni füüsiline trenn?

Ega vist varsti muude asjade jaoks aega ei jäägi kui vaid töö ja õppimise. Aga kindlasti tahaks hakata uuesti trennis käima. Nii kaks korda nädalas. Vahel on kohe õhtul tunne, et tahaks end kuidagi füüsiliselt rohkem liigutada. Paar korda kuus ehk jätkub aega ka sõpradega mõnda ööklubi külastada või lihtsalt koos istuda ja juttu rääkida.


Lisaks tööle on sul veel kool. Kuidas planeerid aega töö ja kooli vahel?

Mul on õnneks väga mõistvad ülemused ning tööd ei ole igakord väga palju. Siiani olen ma suutnud väga edukalt tööd ja kooliskäimist ühendada. Teinekord saan tööl isegi mõned õppimised tehtud.

Võid sa käsi südamel tunnistada, et oled suvel korralikult puhata saanud?

 Ei oskagi sellele küsimusele kohe otsest vastust anda, kuna mis tähendab korralik puhkus? Alati on nii, et kui puhkus lõppeb, siis tahaks ikka veel puhata. Ma ei teagi, kas aktiivset puhkust saab just puhkuseks nimetada, aga igatahes on see vaheldus igapäevasele töörutiinile. Ma arvan, et olen saanud puhata küll, aga iseasi kui korralikult.


Kuidas sulle puhata meeldib?

Mulle meeldib aktiivne puhkus koos oma sõpradega. Kas siis Eestis või välismaal. Näiteks võin tuua sellesuvise 2-päevase kanuumatka.


Milline oli meeldejäävaim sündmus sel suvel?

üks meeldejäävaimaid sündmusi sellel suvel oli minu jaoks kindlasti reis Kosi saarele. Tegemist on ühe pisema Kreeka saarega. See oli ühtlasi ka minu esimene reis soojale maale. Nädal, mis ma seal veetsin, oli võrratu!

Mida soovid teistele lugejatele sügise ja lausa ju uue töö hooaja alguseks?

 Soovin, et Teie sombuseid sügispäevi valgustaks ikka mõni soe päikse kiir, mis annaks juurde energiat ja optimisi, et saavutada ja täide viia oma eesmärke ja unistusi.

Osale arutelus

 • Elika Torn

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara