Parimad kingiideed II

Meieni on jõudnud suur hulk väga häid kingiideesid. Teeme ülevaate parimaist meieni jõudnuist.

Alustame lastest - suur valgustatud gloobus koolilapsele. See pakub huvi kindlasti ka emale ja isale.

Idee, mis sobib kinkimiseks pea kõigile - tee kingisaaja pildiga postmark.

Kindlad favoriidid on kõiksugu enda kätega tehtud asjad: koogid, moosid, koorekommid, mütsid-sallid-kindad, liköör, ehted...

Toreda mõtte käis välja

Ly:
1. Osta ehituspoest kivi, mis on sarnane kullakangiga. 2.Värvi kivi kuldseks ja midagi võib ka peale kirjutada 3. Lehvik ümber (meie lisasime allapoole kullakangile ka rahatähti). Nii kingid sõbrale kullakangi.

Reedal

on terve skeem kingituste tegemiseks välja pakutud: "...sugulaste ja sõprade ringis võiks sel aastal algatada uutmoodi kingitegemise traditsiooni. Meie peres toimib see juba mitu aastat.Leppisime kokku, et igaüks teeb ainult ühe kingi. Selleks tõmbame loosi ja nii saab igaüks teada, kellele ta kingi teeb. Loomulikult jääb see saladuseks ja lisab asjale põnevust.Seejärel koostatakse kingisoovide nimekiri. Selleks on meil internetis oma lehekülg (väga lihtsalt saab sellise lehe moodustada mõnes blogimise saidis), kuhu igaüks saab oma soovid üles panna ja teised saavad neid sealt iga kell vaadata.Nüüd ei jää muud üle kui kingid osta! Igaüks saab teha ühe toreda kingi, nii jäävad ära mitmed-mitmed kohustused ja ma usun, et ka see üks kink saab selle võrra toredam.

Laste puhul teeme erandi - laps saab kingi kõigilt."

Maril
on hästi tore lugu: ta kinkis eelmisel aastal abikaasale suuure ja hästi pehme plüüskaru, millele pani selga poest ostetud imikupluusi ning trükkis sinn ilusa pildi "meist koos". Kuna mees unistas juba pikka aega uuest käekellast, pani Mari mõmmile umber "randme"? ka uhiuue käekella ning seegi soov sai täidetud! Ei mingit pakkimist, lihtne, armas ja südamlik kingitus, mis valmistas palju heameelt nii kingituse tegijale kui ka saajale. Eriti hästi mõjus kingitus tänu sellele, et mehe perekonnanimi on Karu!

Vaata ka üht põnevat lehekülge www.nerva.ee

Lisan siia lõppu ühe toreda kingiidee: eelmisel aastal kinkis mu armas abikaasa mulle krundi Kuul. Internetis on lehekülg, kust saab välja printida pildi Kuust ja ära märkida, millist krunti sa sealt sooviksid. Lisaks sain ma sertifikaadid templite ja allkirjadega, et olen igati legaalne Kuuomanik!

Osale arutelus

 • Piret Birk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Tallinna Õpetajate Maja – väärikas peo ja koolituskoht vanalinna südames

Tallinna Õpetajate Maja on raekoja platsi ääres asuv kolmest majast koosnev kompleks, kus on võimalik korraldada pidusid, konverentse, koolitusi, vastuvõtte, kontserte ja palju muud.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara