Ettevõtlusega edukaks

Paljud inimesed hindavad kindlast sissetulekust kõrgemalt vabadust, vastutust ja paindlikkust, mis kaasneb ettevõtlusega - töökohtade loomise, loova lähenemisega väljakutsetele ja uudsete lahenduste pakkumisega. Kui Sina oled üks nendest ettevõtlikest inimestest, kellel on tahe, kuid vajad tuge enda äriidee käivitamisel, siis ettevõtlusinkubaator võib olla õige koht Sinule!Tallinna ülemiste ja Kopli ettevõtlusinkubaatorid pakuvad lisaks möbleeritud ja arvutiga varustatud bürooruumidele mitmekülgset teenustepaketti, mis toetab just alustavat ettevõtjat. Juriidiliste ja raamatupidamisalaste konsultatsioonide kõrval saab Kopli ja ülemiste inkubaatorist ka laiapõhjalise alustava ettevõtja koolituse. Inkubaatori abiga koostatakse esialgsest äriideest juba rakendatav äriplaan.

Inkubaatorite teenuseid kasutavad ettevõtted saavad igas kvartalis enda töötajate täiendkoolitamiseks koolitustoetust, millega on võimalik finantseerida seminaridel ja konverentsidel osalemist, samuti koolitusi ja konsultatsioone. Igakuised hommikuseminarid kajastavad aktuaalset ettevõtluskeskkonda puudutavat teemaderingi. Ulatuslik rahvusvaheline kontaktvõrgustik võimaldab kiiresti laieneda Eestist välja ja ambitsioonikaimatel enda teenuse/tootega maailma vallutada.

Eelnev on vaid osa Kopli ja ülemiste inkubaatorite teenustepaketist. Kõigi nende ja paljude teiste võimalustega saab lähemalt tutvuda

avatud uste päevadel 7. ja 14. veebruaril, kell 10.00-16.00 aadressidel Kopli 98 (III korrus) ja Suur-Sõjamäe 10a (soklikorrus).

Inkubaatorisse kandideerimiseks ootame taotlusi kuni 15. veebruarini 2008.

Inkubaatorisse taotlemise kord ja vormid on kättesaadavad

www.inkubaator.ee

, kohapeal abistame taotlusvormi täitmisel ja äriidee esmasel analüüsil. Vaata veel:

blog.inkubaator.ee

Osale arutelus

  • Annika Jõks

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGING BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

02. aprill 2018

Uudised

Teabevara