TOUREST 2008

15.-17.veebruarini toimus Tallinna Messikeskuses turismimess "Tourest 2008"?. Lisaks lihtsale uudishimule oli mu messikülastusel ka eesmärk - suvisele reisisihile soodne pakkumine leida (etteruttavalt võin öelda, et selle ka sain).

Puhka Eestis ja suurlinnades

Seekord oli mess tõeliselt suur, nii ruutmeetritelt kui ka esindatud firmade poolest - kohal olid vist kõik suuremad ja väiksemad turismifirmad.

Omaette osa messist moodustas väljapanek teemal "Puhka Eestis"?. Põrandat kattis ülisuur Eesti kaart, kus olulisemad turismimagnetid ära märgitud ning illustreerivate piltidega kaunistatud. Esindatud olid kõik maakonnad. Maitsmiseks pakuti nii kodus küpsetatud kaerakäkke, isevalmistatud kama kui ka erinevad meesorte. Endise järvamaalasena osalesin Paide-teemalisel viktoriinil. Ajasin juttu ka omakandi rahvaga - järvakad kutsusid Imaverre nii kõrtsi, Eesti Piimandusmuuseumi kui ka Sassi Talu jaanalinnufarmi vaatama.

Mine tea, äkki peakski minema?

Järvakandi stendi juures oli järjekord klaasist ehete leti juures, Tartu Hotell teatas, et isegi Tartu vaim ööbivat seal, Setomaa meelitas oma eripäradega, end Eesti Rivieraks nimetav Narva-Jõesuu kutsus külastama peatselt avatavat Meresuu Spaad ja Hotelli (jutt, et Narva-Jõesuu asub kaugel, on sulaselge rumalus, Tallinnast sinna viib ju otsetee).

Viimsi Spaa kutsus veetma paari päeva koos sõbrannaga, seda siis "Sõbrannade paketi"? nime all.

Mitmed välisriigid olid samuti oma väljapanekutega kohal. Suured sildid  Vilnius, Poland, Croatia, Finnland, Chech Republic ja teised juhatasid külastaja õigesse boks.

Plaanin suvel taaskord Poolamaad külastada, sain materjale turismimagnetite ja majutuste kohta rohkem, kui arvata oskasin. Nüüd pean need põhjalikult läbi lappama ning suvise reisimarsruudi kindlaks määrama, kõik juhised reisi edukaks ja põnevaks toimumiseks on olemas.

Kahju, et järgmine mess alles aasta pärast on, aga samas jõuan siis uusi reisisihte välja mõtlema hakata. Või läheks järgmine kord hoopis ilma plaanideta ja üllataks iseennastki?

Osale arutelus

 • Meelike Eenpuu-Villup

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara