TOUREST 2008

15.-17.veebruarini toimus Tallinna Messikeskuses turismimess "Tourest 2008"?. Lisaks lihtsale uudishimule oli mu messikülastusel ka eesmärk - suvisele reisisihile soodne pakkumine leida (etteruttavalt võin öelda, et selle ka sain).

Puhka Eestis ja suurlinnades

Seekord oli mess tõeliselt suur, nii ruutmeetritelt kui ka esindatud firmade poolest - kohal olid vist kõik suuremad ja väiksemad turismifirmad.

Omaette osa messist moodustas väljapanek teemal "Puhka Eestis"?. Põrandat kattis ülisuur Eesti kaart, kus olulisemad turismimagnetid ära märgitud ning illustreerivate piltidega kaunistatud. Esindatud olid kõik maakonnad. Maitsmiseks pakuti nii kodus küpsetatud kaerakäkke, isevalmistatud kama kui ka erinevad meesorte. Endise järvamaalasena osalesin Paide-teemalisel viktoriinil. Ajasin juttu ka omakandi rahvaga - järvakad kutsusid Imaverre nii kõrtsi, Eesti Piimandusmuuseumi kui ka Sassi Talu jaanalinnufarmi vaatama.

Mine tea, äkki peakski minema?

Järvakandi stendi juures oli järjekord klaasist ehete leti juures, Tartu Hotell teatas, et isegi Tartu vaim ööbivat seal, Setomaa meelitas oma eripäradega, end Eesti Rivieraks nimetav Narva-Jõesuu kutsus külastama peatselt avatavat Meresuu Spaad ja Hotelli (jutt, et Narva-Jõesuu asub kaugel, on sulaselge rumalus, Tallinnast sinna viib ju otsetee).

Viimsi Spaa kutsus veetma paari päeva koos sõbrannaga, seda siis "Sõbrannade paketi"? nime all.

Mitmed välisriigid olid samuti oma väljapanekutega kohal. Suured sildid  Vilnius, Poland, Croatia, Finnland, Chech Republic ja teised juhatasid külastaja õigesse boks.

Plaanin suvel taaskord Poolamaad külastada, sain materjale turismimagnetite ja majutuste kohta rohkem, kui arvata oskasin. Nüüd pean need põhjalikult läbi lappama ning suvise reisimarsruudi kindlaks määrama, kõik juhised reisi edukaks ja põnevaks toimumiseks on olemas.

Kahju, et järgmine mess alles aasta pärast on, aga samas jõuan siis uusi reisisihte välja mõtlema hakata. Või läheks järgmine kord hoopis ilma plaanideta ja üllataks iseennastki?

Osale arutelus

  • Meelike Eenpuu-Villup

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Toosikannu puhkekeskus Käru vallas Raplamaal

Raplamaal asuv Toosikannu puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara