Tööandja saadab kontorirotid lihaseid trimmima

Elisa Eesti üle 300 töötaja keskmine vanus on 30,4 eluaastat, seega on töötajaskond aktiivses sporditegemise eas. Kolmandik neist kasutabki tööandja pakutavat võimalust veeta soodsalt ja tervislikult aega spordiklubides, samuti kaasa lüüa ettevõtte oma korvpalli, võrkpalli või jalgpallimeeskondades, kellele üüritakse mängusaale.

Igakevadine orienteerumisneljapäevak on üks Elisa tavasid, sel aastal toimub üritus juba kolmandat korda.

Elcoteq toetas varem väga paljude eri spordialadega tegelemist üle linna. Praeguseks on ergonoomi soovitusel otsustatud soodustada sportimist eelkõige aladel, mis vähendavad sundasendist tingitud kaebusi. Need on ujumine, veeaeroobika, aeroobika ning jõusaal.

Eelmisest nädalast hakkas ettevõttes täiskohaga tööle masseerija, kelle juurde pääseb Elcoteqi töötervishoiuarsti soovitusega eelisjärjekorras. Massaa?? on töötajatele tasuta, nagu ka võimalus vererõhku mõõta.

Nordea pank on asutus, kel olemas täitsa oma spordiklubi. Eelmise aasta juulis ametlikult registreeritud MTü-ga Nordea Spordiklubi on praeguseks ametlikult liitunud üle 150 nordealase.

Artikli originaal

Osale arutelus

  • Päevaleht

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara