Tööandja saadab kontorirotid lihaseid trimmima

Elisa Eesti üle 300 töötaja keskmine vanus on 30,4 eluaastat, seega on töötajaskond aktiivses sporditegemise eas. Kolmandik neist kasutabki tööandja pakutavat võimalust veeta soodsalt ja tervislikult aega spordiklubides, samuti kaasa lüüa ettevõtte oma korvpalli, võrkpalli või jalgpallimeeskondades, kellele üüritakse mängusaale.

Igakevadine orienteerumisneljapäevak on üks Elisa tavasid, sel aastal toimub üritus juba kolmandat korda.

Elcoteq toetas varem väga paljude eri spordialadega tegelemist üle linna. Praeguseks on ergonoomi soovitusel otsustatud soodustada sportimist eelkõige aladel, mis vähendavad sundasendist tingitud kaebusi. Need on ujumine, veeaeroobika, aeroobika ning jõusaal.

Eelmisest nädalast hakkas ettevõttes täiskohaga tööle masseerija, kelle juurde pääseb Elcoteqi töötervishoiuarsti soovitusega eelisjärjekorras. Massaa?? on töötajatele tasuta, nagu ka võimalus vererõhku mõõta.

Nordea pank on asutus, kel olemas täitsa oma spordiklubi. Eelmise aasta juulis ametlikult registreeritud MTü-ga Nordea Spordiklubi on praeguseks ametlikult liitunud üle 150 nordealase.

Artikli originaal

Osale arutelus

 • Päevaleht

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara