SASi reisijaid leitakse Kopenhaageni lennujaamas raadio teel

Kopenhaageni lennujaam katsetab koostöös lennufirmaga SAS uut juhtmevaba tehnoloogiat, mis võimaldab positsioneerida lennujaama territooriumil hilinevaid reisijaid.Katse käigus varustatakse reisijad lennule registreerumisel väikesemõõdulise RFID-kiibiga, mille asukohta saab lennujaama territooriumil jälgida. RFID ehk Radio Frequency Identification on meetod, millega saab ruumis raadiolainete abil objekte identifitseerida. Kui lennu väljumise aeg läheneb, positsioneerib süsteem reisijate asukoha, et teha kindlaks, kas reisijad on värava läheduses. Reisijad, kes on liiga kaugel, saavad mobiiltelefonile vastavasisulise tekstsõnumi, kõne, või kuulutatakse selles lennujaama osas, kui reisija parasjagu asub, läbi helisüsteemi vastav hoiatussõnum.

RFID kiip võimaldab reisijatel rahulikumalt reisi alustada, kuna nad saavad kindlad olla, et vajadusel teavitatakse vajadusest värava poole suunduda. Peale lisamugavuse reisija jaoks annab kiibi kasutamine panuse klienditeeninduse parenemisele.

Siiani on korraldatud kaks katset ning tagasiside reisijatelt on olnud positiivne. Kolmas katse planeeritakse 24. aprilliks. Enne suvepuhkuste perioodi algust viiakse läbi ühtekokku kümme katset.

Allikas:

SAS

Osale arutelus

  • Evelin Org

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Järveveere puhkekeskus ootab külastajaid nii suvel kui talvel

Maalilisel Võrtsjärve kaldal Valma külas asuv Järveveere puhkekeskus on suurepärane paik suveürituste, seminaride, pulmade ja talvepäevade korraldamiseks.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGING BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

22. märts 2018

Uudised

Teabevara