Freestyle koosolekud, kodused söögid, tossav toit - need on vaid mõned märksõnad Reval Hotel Centralis pakutavast

Kesklinnas, Narva maantee ääres asuv Reval Hotel Central on paljudele tuntud söögikohtade Caf?© Kompass või restoran Novell järgi. Ometi on selles linnamüra eest kaitstud sisekvartalis peidus palju muudki avastamisväärset.

Äriinimesed teavad Reval Hotel Central"™i rohkem Novell Stuudiote järgi, kus paljud firmad armastavad hubastes konverentsiruumides korraldada koolitusi ja seminare. Novelli nelja stuudiot on võimalik kasutada nii 10 inimese koosolekuks kui kuni 120 inimese vastuvõtuks. Eeliseks teiste seas on ruumide loomulik valgus ja hoovi avanevad aknad. Konverentsilõuna võib tellida kas restoran Novelli või buffet-lauana Stuudiotesse.

Omapärase tootena pakutakse ka freestyle paigutust, kus tavamööbel on asendatud kott-toolide ja madalate laudadega. Selline vabas stiilis paigutus loob sundimatu õhkkonna ajurünnakute korraldamiseks.

Samuti on Stuudiotes hea võimalus korraldada pidusid ja vastuvõtte, kuna ruumi on palju ja suureks plussiks on ruumide eraldatus. Olemas on nii DJ pult kui toitlustusvõimalus, mida pakub restoran Novell.

Narva maantee ääres asuv restoran Novell on oma stiilse sisustuse ja mõistlike hindade poolest trendi-inimeste meelispaik. Portsjonid on piisavalt suured ja menüü koostajad on mõelnud ka meeste peale. Baari poole peal saab sõbrannadega mõnusasti kohvitada või äriparnteritega lõunatada,

a la carte
osas on igal gurmaanil võimalus saada osa suurepärastest maitseelamustest.

Peakokk Priit Toomitsale meeldib toiduga katsetada ja alati on mõnes klassikalises roas väike "kiiks" sees. Novell valiti sel aastal Eesti parimate restoranide seast 20-ndale kohale. Samuti on restorani teenindajad saanud klientidelt kiita "Kiida Teenindajat" kampaania raames juba 5-ndat aastat järjest.

ümbruskonna kontoriinimestele on Reval Hotel Central tuntud pigem Caf?© Kompassi kaudu. Siin on võimalik lõuna ajal nautida soodsate hindadega koduseid toite . Lisaks põhimenüüle on iga päev ka päevapakkumine. Samuti on klientide seas populaarsed teemapäevad. Hiljuti lõppesid Hiina päevad ja plaanis on sügisel alustada esmalt Eesti köögi päevadega ning seejärel minna juba edasi rändama maailma eri köökidesse.

Kuigi Reval Hotel Central on oma teenustega pigem suunatud äriinimestele, on samas tegemist ka peresõbraliku hotelliga. Hotellis on erinevate toatüüpide seas ka peretoad ning all Caf?© Kompassis eraldi lastenurk, mis pakub võimalust pidada laste sünnipäevasid. Uue sammu peresõbralikkuse poole astus ka restoran Novell, pakkudes igal laupäeval kella 12-st kuni 18-ni pannkoogi erimenüüd.

Kui te veel ei ole käinud Reval Hotel Centralis ja kasutanud selle maja erinevaid võimalusi, siis järgmine kord Narva maanteele sattudes hoidke oma silmad ja meeled avatud.

Osale arutelus

  • Meelike Eenpuu-Villup

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

ADVOKAADIBÜROO RASK otsib SEKRETÄRI

Tammiste Personalibüroo OÜ

10. juuni 2018

Teabevara